پربازدیدترین ها

سخنگوی ستاد اجرایی بیمه سلامت همگانی در گفت وگو با فارس خبر داد

سخنگوی ستاد اجرایی بیمه سلامت همگانی از ثبت نام بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از افراد فاقد بیمه تا به امروز در سامانه الکترونیکی بیمه سلامت همگانی خبر داد و گفت: براساس آمار بین ۶ تا ۱۰ میلیون فاقد بیمه در کشور وجود دارد.

سید مهدی میرشاولد در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اجرای بیمه سلامت همگانی و ثبت نام از افراد فاقد بیمه در سامانه الکترونیکی بیمه سلامت همگانی، اظهار داشت: از ابتدای آغاز این سامانه تعداد قابل توجهی از افراد فاقد بیمه ثبت نام کرده اند که پیش بینی می شود در روزهای آینده تعداد این افراد افزایش یابد.

وی تصریح کرد: دولت یازدهم در فاز دوم هدفمندی یارانه ها توجه ویژه ای را به سلامت هموطنان دارد که در این راستا اعتبارات خوبی در فاز دوم پیش بینی شده است.

میرشاولد گفت: از ابتدای اردیبهشت سامانه الکترونیکی بیمه سلامت همگانی جهت پوشش افراد فاقد بیمه آغاز به کار کرد که تا به امروز حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر در سامانه الکترونیکی ثبت نام کرده اند.

سخنگوی ستاد اجرایی بیمه سلامت همگانی در خصوص آخرین آمار افراد فاقد بیمه در کشور، گفت: آمار دقیقی در این خصوص وجود ندارد اما براساس گزارشات جمع آوری شده بین ۶ تا ۱۰ میلیون نفر افراد فاقد بیمه وجود دارد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه سامانه الکترونیکی بیمه سلامت همگانی تا پایان اردیبهشت ماه فعال خواهد بود، گفت: از هموطنانی که فاقد هر نوع بیمه درمانی هستند، می خواهیم در این مدت با مراجع به سامانه الکترونیکی بیمه سلامت همگانی اقدام به ثبت نام کنند ضمن اینکه پس از پایان اردیبهشت ماه نیز این سامانه فعال خواهد بود.

میرشاولد گفت: خوشبختانه سامانه الکترونیکی بیمه سلامت همگانی بدون هیچ مشکل و خطایی در طول شبانه روز اقدام به ثبت نام مراجعه کنندگان خواهد کرد.

انتهای پیام /

کد خبر: 142441

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT