پربازدیدترین ها

خبرگزاری تسنیم: مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار عکس پسر جوانی که بیش از ۲ ماه است از خانه خارج شده و به منزل مراجعه نکرده است، از مردم خواست تا هرگونه اطلاعات از وی را به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ گزارش دهند.

به گزارشخبرگزاری تسنیمبه نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، بیست و هشت بهمن ماه سال ۹۲، زنی با مراجعه به کلانتری ۱۶۸ سیزده آبان به مأموران اعلام کرد که پسرش چند روزی است از خانه خارج شده و هنوز به خانه باز نگشته است.

پس از اظهارات این زن و با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع فقدان افراد و به دستور شعبه هفتم بازپرسی دادسرای شهرری، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با آغاز رسیدگی به پرونده، کارآگاهان به تحقیق از مراکز درمانی، ادارات بهزیستی، کلانتری های سطح شهر تهران و… پرداختند و با توجه به اینکه موفق به پیدا کردن فرد مفقود شده نشدند، مشخصات و تصویر فقدانی به نام امیر(۱۸ ساله) در سیستم جامع پلیس ثبت شد و در اختیار کلیه مراکز انتظامی قرار گرفت.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با انتشار این خبر اعلام کرد: با توجه به انجام کلیه اقدامات پلیسی و عدم حصول نتیجه جهت مشخص شدن سرنوشت فقدانی، دستور انتشار تصویر فقدانی از سوی مقام محترم قضایی صادر شده است؛ لذا از کلیه شهروندان محترم که موفق به شناسایی تصویر فقدانی شده و اطلاعاتی در خصوص سرنوشت وی دارند درخواست می شود تا هر گونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس ۷۳۹۴۸۲۸۰ در اختیار کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

انتهای پیام /

کد خبر: 142442

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT