پربازدیدترین ها

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خبر داد

خبرگزاری تسنیم: معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) از جمع آوری ۸۰ میلیارد تومان از جشن نیکوکاری سال ۹۲ خبر داد.

سعید ستاری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعیخبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: با توجه به زمان برگزاری جشن نیکوکاری و تعطیلات نوروز بعد از آن، شمارش عواید این جشن به تعویق افتاد، اما بعد از بازگشایی مدارس به عنوان یکی از پایگاه های اصلی جمع آوری کمک ها شمارش تا حدود زیادی تکمیل و رقم آن به ۸۰ میلیارد تومان رسید.

وی ادامه داد: در جشن نیکوکاری سال ۹۲،۱۵ هزار پایگاه شهری، ۱۰۰ هزار مدرسه و ۲۳ هزار مسجد به علاوه پایگاه های مصلی به جمع آوری کمک ها اقدام کردند و در این زمینه باید از همکاری سازمان بسیج مستضعفین و صدا وسیما نیز قدرانی کرد.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) همچنین گفت: برآورد ما این است که از مبلغ ۸۰ میلیارد تومان حدود ۱۵ میلیارد آن از مدارس جمع آوری شده باشد که این عواید در میان دانش آموزان نیازمند توزیع خواهد شد.

وی همچنین به رقم ۴۲ میلیارد تومانی سال ۹۱ از جشن نیکوکاری اشاره کرد و افزود: تبلیغات، باور و حضور موثر مردم در این جشن باعثشد که برای سال ۹۲، کمک ها به حدود دو برابر افزایش یابد.

ستاری در ادامه به کد #۸۸۷۷* اشاره و تصریح کرد: این کد از خطوط همراه اول و ایرانسل برای کمک های نقدی از طریق تلفن همراه قابل شماره گیری است و موارد آن شامل صدقات، جهیزیه، اکرام ایتام، زکات، مسکن، درمان و امور فرهنگی است.

انتهای پیام /

کد خبر: 142448

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT