پربازدیدترین ها

معاون رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفت وگو با فارس:

معاون رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تعیین تعرفه های درمانی بخش خصوصی خبر داد و گفت: این تعرفه ها در جلسه ای با حضور وزرای رفاه و بهداشت تعیین و به هیئت دولت ارسال شده است.

احمد میدری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه در اواخر سال گذشته تعرفه های درمانی بخش دولتی تعیین و در نهایت به هیئت دولت ارسال شد، اظهار داشت: ما هم اکنون منتظر نظر هیئت وزیران هستیم تا تعرفه های ارسال شده را تأیید کنند.

وی تصریح کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی بنا دارند در سال جاری با تعامل و همکاری گام های مؤثری را در حوزه سلامت، درمان و بیمه ای بردارند.

میدری افزود: در جلسه آخر وزرای بهداشت درمان و آموزش پزشکی و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی میزان تعرفه های بخش خصوصی تعیین شد که امیدواریم تعرفه های بخش دولتی و بخش خصوصی پس از تصویب نهایی اجرا شود.

معاون رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: یکی دیگر از اقدامات دولت در سال جاری توجه ویژه به بیمه پایه هموطنان است که در این راستا تمهیداتی را در فاز دوم هدفمندی یارانه ها پیش بینی کرده است که از آن جمله می توان به اجرای بیمه سلامت همگانی اشاره کرد.

میدری در پایان گفت: هنوز زمان اجرای تعرفه های درمانی در بخش دولتی و بخش خصوصی مشخص نیست و ما منتظر نظر هیئت وزیران خواهیم بود.

انتهای پیام /

کد خبر: 142459

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT