پربازدیدترین ها

عضو هیئت امنای جامعه خیرین حامی معلولان کشور خبر داد

عضو هیئت امنای جامعه خیرین حامی معلولان کشور از توسعه فضای سرای احسان کهریزک خبر داد و گفت: به زودی این مجموعه با همکاری خیرین توسعه پیدا می کند و تعدادی بیشتری از معلولان مجهول الهویه در این مرکز نگهداری خواهند شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، صبح امروز تعدادی از خیرین از سرای احسان کهریزک بازدید کردند.

محمدرضا کارگری عضو هیئت امنای جامعه خیرین حامی معلولان کشور در حاشیه بازدید از این مجموعه با اشاره به همکاری خیرین با سازمان بهزیستی کشور، اظهار داشت: ما بنا داریم در سال جاری اقدامات وسیع تری را در حوزه های مختلف درمانی و حمایتی به معلولان داشته باشیم.

وی تصریح کرد: سرای احسان کهریزک در حال حاضر به ۵۰۰ معلول رسیدگی می کند که قرار شده است این مجموعه با همکاری خیرین توسعه پیدا کند.

کارگری افزود: تعدادی از معلولان نگهداری شده در سرای احسان کهریزک از یارانه ها بهزیستی استفاده می کنند که قرار شد با حمایت این سازمان یارانه بیشتری به این افراد پرداخت شود.

عضو هیئت امنای جامعه خیرین حامی معلولان کشور ادامه داد: در مجاورت سرای احسان کهریزک زمینی به مساحت ۱۵ هزار هکتار است که قرار شده این زمین خریداری و در نهایت به مجموعه سرای احسان کهریزک استفاده شود.

وی در پایان گفت: جامعه خیرین حامی معلولان کشور در سال جاری بنا دارد از خانواده های دو معلول حمایت بیشتری کند و حمایت سازمان بهزیستی مسکن در اختیار آنها قرار دهد.

انتهای پیام /

کد خبر: 142461

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT