پربازدیدترین ها

معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد در گفت وگو با تسنیم خبر داد

خبرگزاری تسنیم: معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) از برگزاری جشن عاطفه ها با شعار «مهر در انتظار مهر» در روز ۱۶ مهر خبر داد.

سعید ستاری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعیخبرگزاری تسنیم، در خصوص برگزاری مراسم جشن عاطفه های امسال، اظهار داشت: جشن عاطفه ها امسال با محوریت مساجد و مراکز نیکوکاری و همچنین همکاری وزارت آموزش و پرورش، صدا و سیما، سازمان بسیج مستضعفین و وزارت ورزش و امور جوانان از ۱۶ مهر و به مدت سه روز برگزار می شود.

وی ادامه داد: در این جشن ۶۰ هزار پایگاه کمیته امداد در مدارس سراسر کشور آماده جمع آوری کمک های دانش آموزان هستند و انجمن های اولیا و مربیان دانش آموزان نیازمند و خانواده های آنان را شناسایی کرده اند تا کمک های نقدی و غیرنقدی جمع آوری شده را در سطح مدارس میان نیازمندان توزیع کنند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) همچنین گفت: در سراسر کشور ۱۵ هزار پایگاه کمیته امداد و با همکاری سازمان بسیج مستضعفین و صدا وسیما در روز پنجشنبه ۱۷ مهر به جمع آوری کمک های مردمی می پردازند.

ستاری خاطرنشان کرد: سال گذشته مبلغی حدود ۳۵ میلیارد تومان از طریق پایگاه های کمیته امداد در جشن عاطفه ها و مراکز نیکوکاری با محوریت مساجد و مراکز جمع آوری کمک های مردمی جذب شد.

انتهای پیام /

کد خبر: 180572

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT