پربازدیدترین ها

وزیر بهداشت:

خبرگزاری تسنیم: وزیر بهداشت گفت: در راستای توافق نامه ای که بین ستاد نیروهای مسلح و وزارت بهداشت تهیه شد، پیش بینی می کنیم که بتوانیم سهمی حدود ۲ هزار نفر از نیروهای مسلح را برای وزارت بهداشت اختصاص دهیم.

به گزارش حوزه سلامتخبرگزاری تسنیم، سید حسن هاشمی با حضور در پادگان آیت الله خاتمی متعلق به سپاه پاسداران در یزد اظهار داشت: علاقه مندانی که تحصیلات خود را به پایان رساندند، می توانند دوره مقدس سربازی خود را با مراجعه به دانشگاه های علوم پزشکی کشور در رشته های مختلف علوم پزشکی مقدمات حضور را برای ارائه خدمت شان را فراهم کنند.

وزیر بهداشت عنوان کرد: در راستای توافق نامه ای که بین ستاد نیروهای مسلح و وزارت بهداشت تهیه شد ما پیش بینی می کنیم که بتوانیم سهمی حدود ۲ هزار نفر از نیروهای مسلح را برای وزارت بهداشت اختصاص دهیم.

به گزارش وزارت بهداشت، هاشمی با اشاره به مصوبه مجلس شورای اسلامی و آیین نامه های هیات وزیران خاطرنشان کرد: به استناد این قانون افرادی که پس از پایان تحصیلات خود وارد خدمت سربازی می شوند در زمان صلح می توانند غیر از دوره یک و نیم ماهه آموزشی، بقیه خدمت خود را در نقاط محروم برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی بگذرانند.

انتهای پیام /

کد خبر: 180652

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT