پربازدیدترین ها

خبرگزاری تسنیم: تازه ترین آمار از ثبت نام در بیستمین نمایشگاه مطبوعات منتشر شد که بر اساس آن روزنامه ها و موسسات مطبوعاتی در کنار پایگاه های خبری بیشترین سهم ثبت نام اولیه در بیستمین نمایشگاه مطبوعات را به خود اختصاص دادند.

به گزارشخبرگزاری تسنیمبه نقل از روابط عمومی معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تا پایان شهریور نزدیک به ۶۰۰ رسانه برای حضور در بیستمین نمایشگاه مطبوعات، ثبت نام اولیه را انجام دادند که پس از بررسی اولیه می توانند برای حضور و ثبت نام قطعی اقدام کنند.

بر اساس آمار ثبت شده در سایت pressexpo. ir، تا پایان ۳۱ شهریور، ۳۶ مؤسسه مطبوعاتی، ۳۵ خبرگزاری، ۶۰ روزنامه، ۵۰ هفته نامه، ۴۱ دو هفته نامه، ۱۲۲ ماهنامه، ۱۶ دوماهنامه، ۴۸ فصلنامه، ۱۲۰ پایگاه اطلاع رسانی، ۷۳ مؤسسه دست اندرکار در بخش کسب و کار مطبوعات، روابط عمومی ها و… در بخش سایر نمایشگاه، به جمع متقاضیان حضور در این دوره نمایشگاه پیوسته اند.

بنابراین گزارش، بیش ترین درخواست متراژ غرفه نیز به ترتیب ۱۲ و ۲۴ متری بوده است به طوری که ۳۱۰ رسانه غرفه ۱۲ متری انتخاب کرده اند و ۱۲۵ رسانه هم ۲۴ متری و باقی رسانه ها نیز متراژی بیش تر از این دو را انتخاب کرده اند. مؤسسات مطبوعاتی بیش ترین متراژ درخواستی در نمایشگاه را داشته اند، همچنین ۸۶ رسانه درخواست کردند که غرفه خود را خودشان آماده کنند.

طبق آمار ارائه شده از سوی سایت نمایشگاه، مجموع متراژی که رسانه ها درخواست کرده اند نیز حدود ۱۴ هزار متر است.

در بیستمین نمایشگاه مطبوعات حداقل متراژ هر غرفه ۱۲ متر بوده و با همین ضریب افزایش می یابد و برای متراژهای مازاد بر ۲۴ متر برای رسانه های بخش خصوصی ۵۰ درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.

پیش ثبت نام در سامانه pressexpo. ir صورت گرفته و پس از بررسی های اولیه، ثبت نام قطعی از پانزدهم تا پایان مهر از طریق همین سایت انجام خواهد شد؛ حضور در نمایشگاه بیستم بدون پیش ثبت نام امکانپذیر نیست.

امسال و برای نخستین بار، تمامی مراحل پیش ثبت نام، ثبت نام قطعی، انتخاب محل غرفه، پرداخت وجه، دریافت اطلاعات غرفه داران برای صدور کارت، اعلام سیاست ها و ضوابط و اطلاع رسانی رویدادها و برنامه های جنبی نمایشگاه؛ صرفا از طریق سایت نمایشگاه مطبوعات انجام می پذیرد و در مرحله ثبت نام قطعی، متقاضیان متراژ و محل غرفه را از طریق سایت نمایشگاه روی نقشه مشخص و به صورت برخط، هزینه واگذاری را پرداخت خواهند کرد.

بیستمین نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های اطلاع رسانی ۱۸ تا ۲۴ آبان در مصلای امام خمینی(ره) برپا می شود.

انتهای پیام /

کد خبر: 180762

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT