پربازدیدترین ها

خبرگزاری تسنیم: دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی در شهریور سال جاری با صدور و تمدید مجوز ۲۳۶ کانون آگهی و تبلیغاتی در سراسر کشور موافقت کرد.

به گزارشخبرگزاری تسنیمبه نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد، در آخرین ماه تابستان سال جاری مجوز ۱۴۶ کانون آگهی و تبلیغاتی تمدید و برای ۹۰ کانون آگهی و تبلیغاتی مجوز جدید صادر شد. در میان این مجوزها، ۷۸ مجوز متعلق به متقاضیان زن(۴۵ مجوز تمدید و ۳۳ مجوز صدور) و ۱۵۸ مورد(۱۰۱ مجوز تمدید و ۵۷ مجوز صدور) مربوط به متقاضیان مرد است.

همچنین ۷ درصد از متقاضیانی که موفق به کسب مجوز کانون آگهی و تبلیغاتی در شهریور شدند، دارای مدرک کارشناسی ارشد و بیش از ۵۰ درصد از آنان دارای مدرک کارشناسی هستند. ۱۴ نفر از مدیران مسئول کانون های تازه تأسیس دارای مدرک فوق دیپلم و ۲۲ نفر باقی مانده دارای مدرک دیپلم هستند.

طبق آمار شهریور، سن متقاضیانی که در این ماه موفق به دریافت مجوز کانون آگهی و تبلیغاتی شدند، از ۲۰ سال تا ۵۰ سال برآورد شده که در این میان، ۱۰ مدیرمسئول در رده سنی ۲۰ تا ۲۴ سال، ۴۴ نفر در رده سنی ۲۵ تا ۳۰ سال، ۲۴ نفر - ۳۱ تا ۳۵ سال، ۲ نفر - ۳۶ تا ۴۰ سال، ۵ نفر - ۴۱ تا ۴۵ سال، ۳ نفر - ۴۶ تا ۵۰ سال و سن ۲ نفر باقی مانده بیش از ۵۰ سال عنوان شده است.

تمدید و صدور مجوز کانون های آگهی و تبلیغاتی در شهریور سال جاری نسبت به سال گذشته در همین ماه، ۶۸ مورد افزایش داشته است.

انتهای پیام /

کد خبر: 180767

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT