پربازدیدترین ها

مشهد- ایرنا- بخشدار کوهسرخ کاشمر اعلام کرد: زمین لرزه شنبه شب منجر به شکسته شدن شیشه های چند مغازه و منزل مسکونی در شهر ریوش، مرکز این بخش شهرستان کاشمر شد.

به گزارش ایرنا نا به اعلام مرکز لرزه نگاری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران ساعت 20 و 52 دقیقه شنبه شب زمین لرزه ای به بزرگی 4.6 ریشتر شهر ریوش در شهرستان کاشمر را لرزاند.
محمدرضا رمضانی طرقی با بیان اینکه این حادثه خوشبختانه خسارات قابل توجهی نداشته، افزود: برای بررسی بیشتر و ارزیابی خسارات احتمالی، فردا کارشناسان بنیاد مسکن به منطقه اعزام می شوند.
بنا بر اعلام مرکز لرزه نگاری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران در ساعات 22 و 25 ثانیه و نیز 23 و 39 دقیقه و 18 ثانیه شنبه شب نیز دو زمین لرزه با شدت 1.7 و 1.4 شهر ریوش را لرزاند.
بخشدار ریوش با اشاره به تشکیل شورای مدیریت بحران بخش افزود: دستگاههای اجرایی عضو این شورا در حالت آماده باش به سر می برند.
رمضانی گفت: بخش کوهسرخ کاشمر منطقه ای کوهستانی است که امتداد گسل درونه بردسکن تا این منطقه کشیده شده و ضروری است مقاوم سازی خانه های مسکونی روستاهای این بخش بیشتر جدی گرفته شود.
مرکز شهرستان 195 هزار نفری کاشمر با 2 بخش مرکزی و ریوش در 228 کیلومتری جنوب غرب مشهد و شهر ریوش، مرکز بخش کوهسرخ در 30 کیلومتری کاشمر واقع است.
5132/7497
خبرنگار: لیلا قرایی ** انتشار دهنده: علی اصغر ایزدی

کد خبر: 359837

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT