پربازدیدترین ها

مشهد- ایرنا- نخستین کنگره بین المللی تمرین ذهنی و علوم عصب - رفتاری آبان ماه امسال به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می شود.

دبیر کنگره مزبور روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این کنگره چهارم تا ششم آبان ماه امسال با حضور متخصصان حوزه علوم و اعصاب کشور و 14میهمان خارجی از کشورهای آلمان، سوئد، سوئیس، بلژیک و فرانسه در مشهد برگزار خواهد شد.
دکتر مهدی فتحی هدف از برگزاری این کنگره را که برای نخستین بار در کشور برگزار می شود، آشنایی و تاکید بر توانمندی های ذهن در مدیریت بدن و رفتار، ارتقای وضعیت سلامت و عملکرد درمانی و بازتوانی بیماران حوزه مزبور ذکر کرد.
وی افزود: برای ارسال مقالات به این کنگره فراخوان داده شده و محور مقالات نیز تمرین ذهنی برای بیماران دارای اختلال ذهنی و آسیب های نخاعی، تمرین ذهنی برای افزایش توانایی های یادگیری و بازتوانبخشی، تمرین ذهنی در دندانپزشکی، تمرین ذهنی برای بهبود زندگی و اجتناب از اعتیاد می باشد.
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: 6 میزگرد تخصصی با موضوع اصول تمرین ذهنی و علوم عصب - رفتاری با حضور متخصصان داخلی و خارجی طی سه روز برگزاری این کنگره برپا خواهد شد.
وی گفت: در این کنگره به کارگیری ذهن در حیطه های مختلف آموزشی، درمانی و ورزشی با حضور قهرمانان ملی و المپیک کشور مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.
وی افزود: انجمن علمی هیپنوتیزم بالینی ایران، دانشگاه فردوسی مشهد و آکادمی ملی المپیک نیز در برگزاری این کنگره همکاری خواهند داشت.
3027 / 6053 خبرنگار: مریم انجیدنی ** انتشار دهنده: محمد حسین علی مقدم

کد خبر: 359905

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT