پربازدیدترین ها

معاون خدمات شهری شهرداری تهران اعلام کرد

معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: بیش از 50 تن پسماند کاغذی تبلیغات نامزدهای دوازدهمین انتخابات توسط بیش از 5 هزار نیروی پاکبان شهرداری و حدود 600 خودروی سواری سبک در کمتر از 12 ساعت جمع آوری شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، مجتبی یزدانی با تاکید بر آماده باش مدیریت شهری در ارتباط با لزوم نگهداشت شهر در زمان انتخابات اظهار داشت: سازمان مدیریت پسماند با همکاری مناطق 22 گانه بلافاصله پس از پایان انتخابات در دو بخش جمع آوری پسماند خشک و بکارگیری ناوگان مکانیزه خدمات شهری چهره شهر را به حالت عادی بازگردانده و پایتخت را برای فعالیت معمول روزانه آماده کرد.

یزدانی افزود: با وجود آنکه پایتخت طی روزهای گذشته از پوستر‌ها، تراکت‌ها و بنرهای تبلیغاتی سرشار بود، با تلاش شبانه روزی تلاشگران حوزه مدیریت پسماند شهر تهران و در کمتر از 12 ساعت، چهره شهر تغییر کرد و شهر عاری از تبلیغات انتخاباتی ریاست‌جمهوری و شورای شهر شد

وی با اعلام آماده‌باش کامل حدود 5هزار نیروی پاکبان طی 2 روز گذشته خاطرنشان کرد: شهر در یک هفته گذشته دستخوش انواع مختلف تبلیغات محیطی بود که موجبات افزایش پسماندهایی از قبیل کاغذ، پارچه و بنرهای پلاستیکی شد؛ اما نیروهای خدوم شهرداری تهران ضمن جمع آوری این دسته از پسماندها اقدام به شستشوی المانهای شهری و ایستگاههای اتوبوس و سایر محل‌های نصب تبلیغات محیطی از سطح شهر تهران کردند.

یزدانی با اشاره به بازیافت پسماندهای جمع آوری شده از سطح شهر، گفت: پسماندهای تولیدی ناشی از تبلیغات نامزدهای انتخاباتی عمدتاً کاغذ بوده که توسط ادارات مدیریت پسماند مناطق بازیافت شده و به چرخه تولید باز می‌گردد.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران تصریح کرد: درهمین راستا و با تلاش شبانه روزی نیروهای سازمان زیباسازی دو هزار سازه موقت دو وجهی تبلیغات انتخاباتی و نیز داربست‌ها، بنرها و سازه‌های موقت از سطح شهر تهران جمع آوری شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، یزدانی تاکید کرد: با تلاش گسترده مدیریت شهری و در راستای رضایتمندی حداکثری شهروندان، سیمای شهری به حالت عادی بازگشت.

کد خبر: 359938

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT