پربازدیدترین ها

سمنان- ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: طی 24 ساعت آینده، رگبار، رعد و برق و در ارتفاعات و نقاط مستعد ریزش تگرگ و وزش باد شدید برای استان سمنان پیش بینی می شود.

غلامرضا حسنی غربا روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بر اساس تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی و تصاویر ماهواره ای، از بعدازظهر امروز تا فردا دربرخی ساعات رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید و در ارتفاعات و نقاط مستعد ریزش تگرگ پیش بینی می شود و احتمال جاری شدن رواناب در نواحی شمالی استان وجود دارد.
وی اضافه کرد: آسمان امروز سمنان، گرمسار، شاهرود و دامغان صاف تا نیمه ابری، گاهی وزش باد شدید، به تدریج افزایش ابر و رگبار و رعد و برق و خواهد بود.
مدیرکل هواشناسی استان سمنان با اشاره به گزارش وضعیت هوای استان سمنان در 24 ساعت گذشته و با بیان اینکه وزش باد در استان سمنان در بیشترین سرعت در گرمسار به 64 کیلومتر برساعت رسید ، خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته ، نردین با 12 درجه سانتی گراد کمترین و آرادان با 38 درجه سانتی گراد بیشترین دما را در استان سمنان داشتند.
امروز کمینه دمای هوای شهرستان سمنان تا 19 و بیشینه دما تا 30 درجه سانتی گراد پیش بینی می شود.
سامانه هواگوی 134 آماده ارایه اطلاعات هواشناسی و پیش بینی های جوی استان سمنان در تمام اوقات شبانه روز است، اداره کل هواشناسی استان سمنان دارای 9 ایستگاه سینوپتیک، 15 ایستگاه اقلیم شناسی و 50 ایستگاه باران سنجی در نقاط مختلف است.
7344/6103 خبرنگار: امیر حسین کاشی منش ** انتشار دهنده: مصطفی دهقان
برای آگاهی از تازه‌ترین اخبار و رویدادها در استان سمنان به نشانی IRNASEMNAN@ کانال اخبار ایرنا سمنان مراجعه کنید.

کد خبر: 360026

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT