پربازدیدترین ها

مشهد- ایرنا- پایگاه خبری قدس آنلاین 31 اردیبهشت ماه گزارشی با عنوان 'اعضایی که ماندگار شدند / مردمانی که پس از مرگ زنده می مانند' منتشر کرد.

قدس آنلاین نوشت: 31 اردیبهشت ماه به عنوان 'روز ملی اهدای عضو' بهانه‌ای است برای یاد کردن از عزیزانی که تقدیرشان رفتن بود و تصمیمشان ماندن، پس چه زیبا ماندن را در رفتن تصویر کردند.
- گرانی مواد غذایی در آستانه ماه رمضان / با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان احتمال افزایش قیمت اقلام پر مصرف مانند گوشت قرمز، مرغ، برنج، خرما، حبوبات، قند و شکر در این ماه به یکی از دغدغه ‌های خانواده ‌ها تبدیل شده است.
- دلالی بانک ‌ها در بازار آهن / رئیس اتحادیه آهن ‌آلات ساختمانی مشهد با اشاره به رکود حاکم بر بازار فولاد گفته است که نبود ساخت و ساز مسکن سبب شده بازار آهن ‌آلات طی چند سال گذشته در رکود بسر ببرد بنابراین امسال هم همین وضعیت حاکم است.
- رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی: وضعیت موزه در مشهد نامساعد است.

*پایگاه خبری صبح مشهد:
- لیست امید مشهد (اصلاح طلبان) به شورای پنجم راه یافت.
- تقدیر سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی از تلاش آگاهی بخش اصحاب رسانه در انتخابات.

*پایگاه خبری صبح توس:
- میرسلیم، نامزد دوازدهمین دوره ریاست جمهوری: دولت باید موجبات افزایش اعتماد مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی، یکپارچگی ملی و جبران فرصت ‌های سوخته گذشته در جامعه را فراهم آورد.
- آه و حسرت کشاورزان سرخسی با خروج آب ‌های مرزی به ترکمنستان / خارج شدن سالیانه ده‌ ها میلیون مترمکعب سیلاب کشف رود از طریق رودخانه مرزی هریرود - تجن سرخس به ترکمنستان، آه و حسرت هزاران کشاورز سرخسی را به دنبال داشته است.
- کارشناس مسائل غرب آسیا: حضور ترامپ در ریاض باعث شده است مقامات رژیم بحرین از این فرصت استفاده و اقدام به صدور رای علیه شیخ عیسی قاسم کنند.
- عضو مجلس خبرگان رهبری: دولت جدید باید همسو با کلیات نظام و در چارچوب قانون اساسی و تبعیت از رهبری حرکت کند.
7489 / 6053 گردآورنده: میترا عبداللهی ** انتشار دهنده: محمد حسین علی مقدم

کد خبر: 360058

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT