پربازدیدترین ها

چهلمین جلسه شورای عالی استان ها در سالن خلیج فارس هتل اسپینانس تهران آغاز شد .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما ، این اجلاس به عنوان نخستین نشست پس از برگزاری انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستاست.
در این نشست ابتدا مهدی چمران بعنوان رئیس شورای عالی استانها به ایراد سخن پرداخت و سه نفر از اعضای شورا نیز در نوبت نطق های پیش از دستور قرار دارند.
رئیس شورای عالی استان ها در ابتدای چهلمین جلسه شورای عالی استانها به دکتر حسن روحانی تبریک گفت.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، مهدی چمران در نطق ابتدای جلسه شورای عالی استان ها که امروز در هتل اسپینانس تهران برپاست ضمن تبریک به رئیس جمهور منتخب به همه منتخبان پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز تبریک گفت.
وی حضور پرشمار مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و همچنین پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را بسیار ارزشمند توصیف کرد.
چمران افزود : شمار داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و همچنین شمار بالای مردم در انتخابات نشان از این است که شوراها جایگاه خود را در جامعه یافته اند .
وی گفت : در شهر تهران برای پنجمین دوره انتخابات شورای شهر سه هزار نفر داوطلب شده بودند که در مقایسه با دو هزار داوطلب دوره چهارم چشمگیر است .
رئیس شورای عالی استان ها افزود: به همه کسانی که بار مسئولیت شوراهای اسلامی شهر و روستا را بر عهده خواهند گرفت تبریک می گوییم و کسانی که بار مسئولیت از دوششان برداشته شده در هر جا که باری بر زمین باشد برای خدمتگزاری آماده اند .
چمران اضافه کرد : حتی بدون هیچ مسئولیتی نیز می توان برای خدمت به مردم تلاش کرد و چهره محبوب مردم شد .
وی در ادامه با گرامیداشت سوم خرداد روز آزادسازی خرمشهر ، چهارم خرداد روز دزفول که 650 موشک به آن شهر اصابت کرد ، همچنین 14 خرداد سالروز رحلت بنیانگزار جمهوری اسلامی ایران و 15 خرداد سالروز قیام خونین 15 خرداد را گرامی داشت .
چمران اضافه کرد : 10 خرداد روز جهانی بدون دخانیات است و امیدواریم استعمال دخانیات در کشور کاهش یابد .
وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به ایام پایانی ماه مبارک شعبان گفت : برای ورود و بهره گیری از ایام پر برکت ایام ماه مبارک رمضان آماده می شویم و روزه می گیریم و خود را به سختی می اندازیم تا شاید با تقوا باشیم .
چمران افزود: اگر با خلوص نیت تلاش کنیم به تقوای الهی دست خواهیم یافت.

کد خبر: 361282

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT