پربازدیدترین ها

به تازگی، سونی از نسخه مرسدس بنز لپ تاپ وایو زد (Vaio Z Mercedes Benz special edition) رونمایی کرده که در هنگام روشن شدن، صدای خودرو مرسدس بنز را خواهید شنید!

وب سایت گجت نیوز - سید حسن حسینی: به تازگی، سونی از نسخه مرسدس بنز لپ تاپ وایو زد (Vaio Z Mercedes Benz special edition) رونمایی کرده که در هنگام روشن شدن، صدای خودرو مرسدس بنز را خواهید شنید!
لپ تاپ وایو زد با صدای بنز روشن می‌شود!

نسخه مرسدس بنز لپ تاپ وایو زد به تازگی در بازار کشور ژاپن عرضه شده که با تصویری از یک خودرو مرسدس بنز در قسمت عقب، لوگوی معروف مرسدس در تاچ‌پد و برخی نشانه‌های مخفی دیگر از این اتومبیل در قسمت‌های مختلف لپ تاپ سونی همراه است. البته اگر طرفدار سری فیلم‌های سریع و خشن هستید و نسخه Tokyo Drift این سری را دیده‌اید، قطعا به راحتی می‌توانید همه این نشانه‌های مخفی را در لپ تاپ گران‌قیمت خود پیدا کنید.
قیمت نسخه مرسدس بنز لپ تاپ وایو زد
این لپ تاپ در واقع بر پایه لپ تاپ هیبریدی سال 2016 سونی، با نام وایو زد فلیپ (Vaio Z Flip)، طراحی شده که قیمت نسخه Core i7 آن 250 هزار ین ژاپن (معادل 2239 دلار آمریکا) است. سونی Vaio Z ادیشن مرسدس بنز در دو مدل ساخته شده است؛ مدل اول تصویر و نشانه‌هایی از خودرو لوکس و خودران مرسدس بنز Vision Tokyo را در خود جای داده و مدل دوم نیز خودرو کلاسیک 300SL را به نمایش گذاشته است.

البته اگر تمایل زیادی به دنیای اتومبیل ندارید، می‌توانید نسخه معمولی لپ تاپ وایو زد فلیپ را با قیمت 1299 دلار از فروشگاه‌ها خریداری کنید.

در ادامه، تصاویری از لپ تاپ لوکس سونی را خواهید دید.

لپ تاپ وایو زد با صدای بنز روشن می‌شود!

لپ تاپ وایو زد با صدای بنز روشن می‌شود!

لپ تاپ وایو زد با صدای بنز روشن می‌شود!

لپ تاپ وایو زد با صدای بنز روشن می‌شود!

کد خبر: 361353

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT