پربازدیدترین ها

بوشهر- ایرنا- مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دیر استان بوشهر گفت: واژگونی یک دستگاه خودرو پژو پارس در جاده آبدان به دیر یک تن کشته و 2 نفر مصدوم شدند.

حسین ناظمیان ‌پور روز چهارشنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: مرکز پیام فوریت‌های پزشکی 115 شهرستان دیر براساس گزارش دریافتی ساعت 22 سه ‌شنبه شب مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس، بلافاصله سه تیم فوریت‌های پزشکی از آبدان، دوراهک و دیر به همراه سه دستگاه آمبولانس به محل اعزام شدند.
وی اضافه کرد: سرنشینان خودرو سواری واژگون شده سه مرد از اهالی روستای 'سورو' بودند که یک نفر از سرنشینان 40 ساله بود و بر اثر شدت جراحات وارده به سر و اندام‌های حیاتی در دم فوت کرد و 2 سرنشین دیگر مصدوم و پس از انجام اقدامات اولیه درمانی به بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان منتقل شدند.
مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر بیان کرد: مصدومان 20 و 30 ساله هستند و آسیب دیدگی و شکستگی پای چپ یکی از مصدومان شدید گزارش شده است.
ناظمیان‌پور افزود: بیشترین ضربه به اندام‌های سر، صورت، جمجمه، سینه و پا بوده است.
وی یادآور شد: علت این حادثه توسط کارشناسان راهنمایی و رانندگی در دست بررسی است.
توجه نکردن به قوانین راهنمایی و رانندگی، سرعت و سبقت غیرمجاز، خواب آلودگی و نامناسب بودن جاده ها از عوامل اصلی تصادف های جاده ای در دیر است.
شهرستان دیر در فاصله 200 کیلومتری جنوب بوشهر واقع است.
٧٢٠٧/6043**
خبرنگار: عباس بحرانی* انتشاردهنده: خدانظرخواجه

کد خبر: 379250

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT