پربازدیدترین ها

بوشهر-ایرنا- بخشدار کاکی دشتی استان بوشهر گفت: این بخش با 2 شهر (کاکی و بادوله) و 25روستا نیازمند استقرار و فعالیت فوری پلیس راهور است.

به گزارش ایرنا، اسدالله حاجیانی روز چهارشنبه در جلسه مشترک شوراهای اسلامی شهرهای کاکی و بادوله افزود: تمام امکانات لازم برای استقرار پلیس راهنمایی و رانندگی در کاکی فراهم خواهد شد.
وی ااضفه کرد: بخش کاکی به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی و قرار گرفتن در مسیر شمال به جنوب استان بوشهر نیازمند استقرار پاسگاه راهنمایی و رانندگی در این بخش است.
حاجیانی اظهار داشت: شهرداری های کاکی و بادوله برای استقرار پاسگاه راهنمایی و رانندگی با پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان و بخشداری کاکی همکاری دارند.
رئیس پلیس راهور شهرستان دشتی گفت: تلفات انسانی در تصادفات علاوه بر تبعات مالی آثار سوء اجتماعی و روانی در جامعه و خانواده های مصیبت دیدگان باقی می گذارد.
سروان علیرضا باقری افزود: آمار تصادفات منجر به فوت سال 95 در شهر کاکی 4 نفر بود این در حالی است که در سه شهر خورموج، بادوله و شنبه شهرستان دشتی در مدت مشابه 3 تصادف منجر به فوت داشته ایم.
باقری اضافه کرد: شهر کاکی با جمعیت قابل توجه و مشکلات خاص ترافیکی نیازمند استقرار پلیس راهور است و ما تمامی سعی خود را خواهیم کرد تا با همکاری پلیس راهور استان بوشهر و شهرستان دشتی این خواسته و مطالبه بحق مردم را بزودی محقق کنیم.
بخش کاکی شهرستان دشتی با 25 هزار نفر جمعیت در 120 کیلومتری جنوب بوشهر واقع است.
7206/6043**
خبرنگار: علی اشکو** انتشار دهنده: خدانظر خواجه

کد خبر: 379251

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT