پربازدیدترین ها

همدان - ایرنا - رئیس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر واژگونی یکدستگاه تریلر کشنده در جاده همدان - بیجار 2 سرنشین حدود 30 ساله این وسیله نقلیه جان خود را از دست دادند.

سرهنگ رضا عزیزی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: این سانحه رانندگی ساعت 18 روز سه شنبه هفته جاری در جاده همدان - بیجار در 2 کیلومتری شهر گل تپه و نزدیک روستای ' قاباق تپه کرد ' رخ داد.
وی توضیح داد: راننده خواب آلود کشنده اویکو به خارج از جاده اصلی منحرف شده و در ادامه این وسیله نقلیه واژگون می شود.
وی بیان کرد: به علت واژگونی اویکو، سقف خودرو به صندلی ها چسبیده و یکی از سرنشینان در دم جان خود را از دست می دهد.
رئیس پلیس راه استان همدان اظهار کرد: دیگر سرنشین این وسیله نقلیه زنده بوده و صدای کمک خواستن وی از کابین به گوش می رسید.
سرهنگ عزیزی افزود: با توجه به قفل بودن درها و واژگونی وسیله نقلیه بر روی سقف ورود به داخل خودرو و امداد رسانی ناممکن بود.
وی بیان کرد: همچنین به علت تردد جرثقیل با سرعت کمتر از 20 کیلومتر در ساعت احتمال حضور زودهنگام جرثقیل برای امداد رسانی نیز غیرممکن بود.
رئیس پلیس راه استان همدان اضافه کرد: بنابراین از یکدستگاه لودری که در نزدیکی این جاده قرار داشت برای امداد رسانی استفاده شد ولی نبود امکانات و تلاش دیر هنگام برای خارج کردن این مصدوم موجب مرگ وی شد.
سرهنگ عزیزی تاکید کرد: برخی بر این باورند که سوانح ناشی از خواب آلودگی راننده مختص شب و تاریکی هوا است در حالیکه بیشترین سوانح ناشی از خواب آلودگی در روز رخ می دهد.
وی گفت: بیشتر رانندگان به ویژه دارندگان خودروهای سنگین و نیمه سنگین شب هنگام تردد کرده و هنگام روز در حین رانندگی چرت می زنند.
بهار امسال 84 نفر در سوانح برونشهری همدان جان باختند
7526/6993
خبرنگار: علیرضا جهانگیری**انتشار: اکبر بهاروند

کد خبر: 379254

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT