پربازدیدترین ها

بندرعباس – ایرنا – مردم بندرعباس و جمعی از مسئولان هرمزگان با حضور در امام زاده سید مظفر (ع) در آیینی با پیکر مطهر 6 شهید گمنام دوران دفاع مقدس وداع کردند.

به گزارش ایرنا، این شهیدان پس از پایان وداع مردم و مسئولان برای تشییع به بخش های احمدی در شهرستان حاجی آباد و 'دَرَنگ مَدو' و 'گافر و پارامون' در بشاگرد اعزام می شوند.
8شهید گمنام دوران دفاع مقدس روز گذشته از طریق فرودگاه بین المللی قشم وارد هرمزگان شده و بر دستان مردم این شهرستان تشییع شدند که پیکر شش شهید گمنام دوران دفاع مقدس پیش از ظهر امروز از مسیر دریایی بندرشهید ذاکری قشم - بندرشهید حقانی وارد بندرعباس شد.
2 تن از شهدای گمنام در شهرک امام حسن (ع) نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در قشم تشییع و تدفین می شوند.
شهیدان گمنام در مناطق عملیاتی خیبر، بدر، رمضان و والفجر8 در کشور عراق تفحص شده و کوچک ترین شهید 15ساله و بزرگ ترین شهید20 ساله دارد.
همه این شهیدان همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) و همزمان با سراسر کشور در نقاط مختلف استان هرمزگان تدفین می شوند.
خاک هرمزگان با در آغوش کشیدن این شهدا، شمار شهدای گمنامی را که برای خود برگزیده به افزون بر 160 شهید در 50 نقطه رساند.
استان هرمزگان دارای افزون بر یکهزار و 250 شهید دوران دفاع مقدس بوده که درمناسبت های مختلف شامل دوران پیروزی انقلاب ، هشت سال دفاع مقدس ، مکه مکرمه ، هواپیمای ایرباس ، مدافعان حرم ، کربلا ، مبارزه با اشراروقاچقیان کالا ومواد مخدربه شهادت رسیدند.
3219/6048خبرنگار: عزت الله معمارباشی* انتشار دهنده:علی شریفی

کد خبر: 379384

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT