پربازدیدترین ها

در چهار اطلاعیه جداگانه ارزی؛

همدان - ایرنا - رئیس پلیس راه همدان گفت: ریزش برف و بارش شدید باران که از روز گذشته در این استان آغاز شده، جاده های برون شهری این استان را لغزنده کرده است.

سرهنگ رضا عزیزی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بارش باران از روز گذشته در جاده های برون شهری این استان آغاز شد و همچنان ادامه دارد.
وی اضافه کرد: برخی ساعات شاهد ریزش برف در گردنه ها نیز بودیم به گونه ای که برای پیشگیری از یخبندان در گردنه آوج نمک پاشی از سوی راهداری صورت گرفته است.
وی بیان کرد: جاده های برون شهری همدان هم اینک چهره زمستانی به خود گرفته اند و بارش های پراکنده و خفیف برف و باران ادامه دارد.
رئیس پلیس راه استان همدان از رانندگان خواست با رعایت سرعت مطمئنه، رعایت فاصله طولی و پرهیز از عجله و شتاب برای رسیدن به مقصد تردد کنند.
به گزارش ایرنا سرهنگ عزیزی ادامه داد: شمار سوانح جاده های هنگام بارندگی بیشتر از ریزش برف در جاده ها است.
وی گفت: سانحه فوتی 24 ساعت گذشته در جاده های برون شهری این استان رخ نداده اما شاهد بروز سوانح جرحی و خسارتی هستیم.
استان همدان دارای پنج هزار و 400 کیلومتر انواع راه بزرگراه، آزاد راه، راه اصلی و فرعی، روستایی و شوسه است.
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان نیز روز گذشته در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه تا 2 روز آینده دمای هوای همدان به زیر صفر درجه سانتیگراد می رسد نسبت به سرما زدگی محصولات کشاورزی هشدار داد.
بر اساس مدل های هواشناسی و نقشه های پیش یابی، آسمان استان همدان تا 24 ساعت آینده نیمه ابری تا ابری و در برخی از ساعات رگبار باران، رعد و برق و احتمال تگرگ وجود دارد.
7526/2087

کد خبر: 454770

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT