پربازدیدترین ها

رئیس مرکز سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم:

تهران-ایرنا- رئیس مرکز سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم گفت: دستگاه های اداری در زمینه حقوق شهروندی وضعیت رو به بهبودی دارند اما سرعت فعالیت ها کم است و باید این روند مثبت سرعت بیش‌تری بیابد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، «فردین خرازی» روز دوشنبه در نشست هم اندیشی دستیاران ویژه حقوق شهروندی دستگاه های اجرایی و نمایندگان استان ها اظهار کرد: جلسات ماهانه‌ای با حضور نمایندگان 70 دستگاه اجرایی داریم و با استان ها هم ارتباط منظمی برقرار شده است.
وی ادامه داد:سال گذشته نمایندگانی را از استان های مختلف دعوت کردیم تا دوره 14 ساعته تدریس حقوق شهروندی را بگذرانند.
دستیار امور حقوق شهروندی رییس سازمان امور اداری و استخدامی افزود: در زمینه فرهنگ سازی حقوق شهروندی خیلی جلو نرفتیم و انتظار ما از دستگاه های آموزشی بیش از این بود؛ به نظر می رسد که امسال باید جدی تر فعالیت کنیم.
خرازی با اشاره به نقش سازمان های مردم نهاد در تحقق حقوق شهروندی گفت: با وزرات کشور برای استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد در سطح ملی توافق نامه‌ای تنظیم شده است که شیوه نامه این توافق نامه آماده تصویب است.
وی اضافه کرد: نظام نامه ای هم برای سنجش رضایت مردم از سازمان اداری استخدامی تهیه شده است تا براساس آن استان ها و سازمان ها مقایسه شوند و شاخص خوبی برای سنجش میزان موفقیت مدیران است.
خرازی خاطرنشان کرد: امسال باید مأموریت‌ها و‌ وظایف دستیاران حقوق شهروندی را مشخص تر شود.
رییس مرکز سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم اظهار کرد: امیدواریم در سال جدید، مردم حاصل تلاش ها در حوزه های اداری و منشور حقوق شهروندی را در زندگی خود ببینند.
نشست امروز با حضور و سخنان «شهیندخت مولاوردی» دستیار ویژه رییس جمهوری در امور حقوق شهروندی آغاز شد.
اجتمام**3229** 1418

کد خبر: 454878

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT