پربازدیدترین ها

در چهار اطلاعیه جداگانه ارزی؛

خرم آباد - ایرنا - مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری لرستان گفت: با توجه به بارش های امروز دوشنبه در استان لرستان، دبی رودخانه کشکان در ساعاتی 10 مترمکعب بر ثانیه افزایش یافت ولی سایر رودخانه های استان افزایش قابل ملاحظه ای نداشتند.

رضا آریایی شامگاه دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: مقدار بارش سامانه بارشی اخیر در ایستگاه های هواشناسی تا ساعت 21 امشب در نورآباد 20 میلیمتر، در خرم آباد و پلدختر 15 میلیمتر و در الشتر 14 میلیمتر گزارش شده است.
وی میزان بارش ها در شهرستان کوهدشت را 13 میلیمتر و در شهرستان های بروجرد و رومشکان هشت میلیمتر اعلام کرد و گفت: این بارش ها در شهرستان های کوهدشت و دوره 12 میلیمتر و در شهرستان های الیگودرز و ازنا به ترتیب 9 و پنج میلیمتر گزارش شده است.
مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری لرستان متوسط بارندگی در استان لرستان را 12 میلیمتر اعلام کرد و افزود: طبق پیش بینی هواشناسی، بارش ها در روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته آینده دوباره آغاز می شوند.
وی گفت: در بارش های امروز آبگرفتگی خیایان ها و معابر شهری در بیشتر شهرها و نقاط استان لرستان گزارش شد که در مدت زمان کوتاهی نیز فروکش کرد.
7264/3022

کد خبر: 455033

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT