پربازدیدترین ها

علی اصغر پیوندی گفت: در راستای تامین وسایل زندگی مردم مناطق زلزله زده، تا دو هفته آینده مبلغی حدود دو میلیون تا دو میلیون و 200 هزار تومان به حساب سرپرستان خانوار برای تهیه لوازم ضروری زندگی واریز می‌شود.

به گزارش افکارنیوز ،

علی اصغر پیوندی در نشست خبری مشترک با رئیس فدراسیون بین المللی صلیب سرخ، اظهار کرد: برنامه عملیات مشترک میان هلال احمر ایران و فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر در اواخر سال گذشته با حضور دبیرکل فدراسیون به امضا رسید و بر این اساس مبلغ 23 میلیون فرانک برای حمایت از مردم زلزله زده کرمانشاه اختصاص می‌یابد.

وی با بیان اینکه برای 63 میلیاردی که مردم کشورمان در اختیار ما قرار داده‌اند برنامه‌هایی طراحی کردیم، ادامه داد: اولین برنامه‌ای که انجام شد و به اتمام رسید کمک پنج میلیونی به خانواده‌هایی بود که فردی را در زلزله از دست داده و همین طور خانواده‌هایی که در 10 روز اول زلزله صاحب فرزند شده بودند.

پیوندی افزود: همچنین از این منبع در آستانه سال جدید هدیه 300 هزار تومانی به هر کدام از خانواده‌های آسیب دیده در زلزله کرمانشاه اهدا و از منابع جمعیت هلال احمر نیز این مبلغ به زلزله زدگان کرمان اهدا شد.

وی اضافه کرد: برنامه سومی که از این منبع هزینه خواهد شد، در راستای تامین وسایل زندگی مردم مناطق زلزله زده است و تا دو هفته آینده مبلغی حدود دو میلیون تا دو میلیون و 200 هزار تومان به حساب سرپرستان خانوار برای تهیه لوازم ضروری زندگی واریز می‌شود.

کد خبر: 455156

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT