پربازدیدترین ها

حاشیه های دورهمی سران عرب:

دزفول - ایرنا - انفجار و آتش سوزی در یک مغازه لوکس فروشی در تقاطع مرکزی شهر دزفول موجب تخریب کامل این واحد تجاری شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول سه شنبه در خصوص این انفجار به ایرنا گفت:ساعت 2:15 دقیقه بامداد سه شنبه یک مورد آتش سوی و انفجار در یک واحد لوکس فروشی به سامانه 125 گزارش شد که نیروهای امدادی به محل حادثه واقع در مرکز شهردزفول و تقاطع خیابان شریعتی اعزام شدند.
عبدالحسین معظم فر افزود:این حادثه در زمان تعطیلی این واحد صنفی اتفاق افتاده که خوشبختانه کسی دچار صدمه و آسیب نشد ولی دو نفر از آتش نشانان دزفول هنگام اطفای حریق دچار دودگرفتگی شدید شده و توسط نیروهای اورژانس به مرکز فوریت های پزشکی اعزام شدند.
وی گفت:در این حادثه واحد لوکس فروشی که بیمه بوده به طور 100 درصد تخریب شده که آتش نشانان با تلاش چهارساعته اقدام به خاموشی آتش کردند و لکه گیری نیز انجام شد.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول اضافه کرد:اسکلت فلزی این واحد صنفی نیز مهار شده و قسمتهای باقیمانده ساختمان نیز برشکاری شده و مسیر بازگشایی شده است و عملیات آواربرداری ،اطفای حریق و بازگشایی مسیر به طور کامل انجام شده است.
وی افزود:علت انفجار و آتش سوزی در دست بررسی است ضمن اینکه میزان خسارت وارده به این واحد صنفی نیز باید توسط کارشناسی شود.
7278/6068

کد خبر: 455187

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT