پربازدیدترین ها

ترافیک سنگین محور سوادکوه که از دیروز آغاز شده همچنان در این محور ادامه دارد.

ترافیک سنگین در محور سوادکوه که از روز دوشنبه آغاز شده بود، امروز هم ادامه دارد. مسدود شدن محور هراز و تعطیلی آن و عدم تعریض کامل محور سوادکوه از دلایل اصلی ترافیک سنگین دیروز و امروز محور سوادکوه بوده است.

محور سوادکوه دارای نقاط دو، سه و چهار باند در برخی از نقاط است که بی اطلاعی برخی رانندگان و سبقت های بی مورد و ایجاد چند لاین در آن موجب افزایش ترافیک در شهرستان را فراهم می کند.

* ترافیک از پلیس راه فیروزکوه تا شیرگاه

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سوادکوه در گفت وگو با خبرنگار فارس در سوادکوه با اشاره به اینکه به دلیل مسدود بودن جاده هراز، شاهد ترافیک از پلیس راه فیروزکوه تا شیرگاه هستیم، گفت: ترافیک محور سوادکوه به صورت مقطعی در ایام خاصی از زمان به صورت سنگین و نیمه سنگین بوده است.

ناصرعلی صفرپور به مناطق دارای ترافیک در محور سوادکوه اشاره کرد و افزود: پلیس راه فیروزکوه تا پلیس راه گدوک، تونل ورسک تا اوریم، بالا زیراب تا جمشیدآباد و منطقه «وشی» تا ورودی شیرگاه از مناطق پرترافیک محور سوادکوه است.

وی از حضور پنج اکیپ استانی در محور سوادکوه برای مدیریت ترافیک شهرستان خبر داد و یادآور شد: علاوه بر اکیپ استانی، اعضای ستادی و اداری و فرماندهی ناجا سوادکوه تا نیمه شب گذشته و در طول امروز در محور سوادکوه حضور پررنگی دارند.

صفرپور با اشاره به اینکه از جاده های داخل شهری برای تردد ماشین های داخلی استفاده می کنیم تا از بار ترافیک بکاهیم، خاطرنشان کرد: پیش بینی می کنیم ترافیک تا غروب امروز ادامه داشته باشد.

* گشت راهداری در محور سوادکوه حضور فعال دارد


رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان سوادکوه با اشاره به ترافیک سنگین در محور سوادکوه گفت: گشت راهداری و راه و شهرسازی و نیروی انتظامی و پلیس راه برای مدیریت ترافیک این محور در تلاش هستند و برای کاستن ترافیک سنگین شاهد یک طرفه کردن برخی از نقاط محور سوادکوه هستیم.

شیروان مظلومی با اشاره به پرتردد بودن محور سوادکوه خواستار رعایت قوانین توسط رانندگان شد و یادآوری کرد: توجه به قوانین راهنمایی رانندگی و استفاده از شرایط ایمن از راه های کاهش تصادفات است.

* دولت توجه جدی تری به ۴ بانده شدن محور سوادکوه داشته باشد


عضو شورای عالی استان های کشور با اشاره به اینکه منطقه ورودی و خروجی شهر زیراب از مناطق حادثه خیز محور سوادکوه و موجب ترافیک در ایام تعطیلات است، گفت: طرح تعریض محور سوادکوه و خرید زمین های اطراف محور سوادکوه برای بهره برداری از چهاربانده شدن محور باید مورد توجه قرار گیرد.

نرگس کمالی از تصویب طرح شهرداری و شورای اسلامی شهر زیراب در شورای ترافیک مازندران و وزارت راه و شهرسازی درباره تعریض جاده محور سرخ کلا خبر داد و افزود: طرح چهاربانده شدن منطقه سرخ کلا و دو بانده شدن راه پایین دست شهری مورد تصویب وزارت راه و شهرسازی قرار گرفته است و ما خواستار اجرایی شدن آن هستیم.

وی خواستار توجه جدی تر دولت به تعریض محور سوادکوه شد و یادآوری کرد: تعریض محور سوادکوه موجب کاهش ترافیک در ایام پر تردد و تعداد تصادفات در این محور می شود.

عضو شورای اسلامی زیراب سوادکوه افزود: پیگیری ها، مکاتبات شهرداری و شورای اسلامی شهر زیراب موجب شد تا وزارت راه و شهرسازی قول های مساعد برای تامین بودجه لازم برای خرید زمین های اطراف طرح چهاربانده شدن محور سوادکوه را صادر کند.

کد خبر: 45667

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT