پربازدیدترین ها

برای نخستین بار،

یزد - ایرنا - برای نخستین بار رنگ آمیزی ، طراحی ، نقاشی و زیباسازی معابر و خیابان های مهریز با همکاری اداره آموزش و پرورش و شهرداری با مشارکت 20 دانش آموز رشته گرافیک هنرستان دخترانه کار و دانش الزهرا (س) این شهر آغاز شد.

عباسعلی زارع معاون شهرداری مهریز روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به اینکه طرح زیباسازی معابر شهری تا پایان سال 1397ادامه دارد، افزود: دانش آموزان هنرمند با استفاده از ذوق خود و بهره گیری از رنگ های مختلف نسبت به طراحی ، زیبا سازی و ایجاد جلوه های شاد و متنوع اقدام می کنند.
وی با بیان اینکه زیباسازی شهر یکی از راه های مهم در آرامش بخشی و تلطیف فضا برای شهروندان است، ادامه داد: نقاشی بر روی دیوار با هدف تامین آرامش روحی شهروندان و احیای فضاهای زیبا اجرا می شود.
معاون شهرداری مهریز خاطر نشان کرد: یکی از وظایف مهم شهرداری توجه به سیما، منظر و مبلمان شهری با بهره گیری از اندیشه های دانش آموزان هنرمند و همکاری آموزش و پرورش است که تا پایان سال ادامه دارد.
زارع با قدردانی از فعالیت های انجام شده ابراز امیدواری کرد،بدین وسیله مطالبات مردم از شهرداری با رسیدگی به زیباسازی معابر شهری تداوم یابد.
از جمعیت 50 هزار نفری مهریز 35 هزار نفر در محله های 30گانه حوزه شهر زندگی می کنند که رسیدگی به سیمای شهری از جمله مطالبات مردم است.
مرکز شهرستان مهریز در 30 کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.
7541/ 2047/

کد خبر: 461891

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT