پربازدیدترین ها

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت با تأیید خبر بسته شدن مرز مهران تا سه روز آینده گفت: علی رغم بسته شدن مرز مهران، اعزام زائران به عتبات عالیات همچنان ادامه دارد.

مسعود اخوان بسته شدن مرز مهران تا سه روز آینده را به دلیل نزدیک شدن به ایام انتخابات و مسائل امنیتی تأیید کرد و گفت: در این مدت اعزام زائران به عتبات عالیات ادامه دارد.

وی تصریح کرد: در این مدت برای ورود زائران به کشور ممکن است محدودیت هایی ایجاد شود که در تلاش هستیم برای ورود زائران نیز مشکل خاصی ایجاد نشود.

حجت الله نصیری پور فرماندار شهرستان مهران گفته است: مرز مسافری و تجاری بین المللی مهران از روز پنجشنبه این هفته به مدت سه روز تعطیل خواهد شد.

وی افزود: براساس توافقات قبلی با مقامات عراقی، حج و زیارت کشور و شرکت های تحت پوشش سازمان حج و زیارت و گمرک جمهوری اسلامی ایران مرز مسافری و تجاری بین المللی مهران روز پنجشنبه تا پایان روز شنبه برای زائران عتبات عالیات و صادرکنندگان کالا بسته خواهد شد.

نصیری برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و بالا بردن ضریب امنیتی در شهرستان مهران در کشور را از دلایل اصلی متوقف کردن فعالیت مسافری و تجاری مرز بین المللی مهران در این ایام دانسته است.

کد خبر: 47435

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT