پربازدیدترین ها

مدیرکل پیش بینی و هشدارسری سازمان هواشناسی گفت: از فردا تا روز یکشنبه باد و گردوخاک و کاهش دید افقی در برخی نقاط استان های واقع در غرب، جنوب غرب و جنوب و مناطق شرقی به ویژه سیستان و بلوچستان پیش بینی می شود.

عبدالرضا امیدوار شهری، مدیرکل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: براساس آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، امروز بارش پراکنده در شمال استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و نیز استان های گلستان و خراسان شمالی روی می دهد، همچنین امروز به سبب وزش باد شدید خلیج فارس مواج و طوفانی خواهد بود.

وی با بیان اینکه در سه روز آینده در مناطق شمالی سیستان و بلوچستان باد و گردوخاک و در مناطق جنوبی آن در ساعات بعدازظهر و اوایل شب بارش پراکنده ورش باد گاهی همراه با رعد و برق پیش بینی می شود، ادامه داد: طی سه روز آینده به سبب افزایش سرعت باد در بعدازظهر روی کشور عراق پدیده باد و گردوخاک، کاهش دید افقی در برخی نقاط استان های واقع در غرب، جنوب غرب و جنوب دور از انتظار نیست.

مدیرکل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی گفت: افزایش نسبی دما از فردا تا اوایل هفته آینده در اکثر نقاط کشور ادامه می یابد. هوای پایتخت فردا(پنج شنبه) و پس فردا(جمعه) صاف گاهی وزش باد در پاره ای نقاط غبار محلی پیش بینی می شود.

امیدوار شهری بیان کرد: از فردا تا روز یکشنبه باد و گردوخاک و کاهش دید افقی در برخی نقاط استان های واقع در غرب، جنوب غرب و جنوب و مناطق شرقی به ویژه سیستان و بلوچستان پیش بینی می شود.

کد خبر: 47694

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT