پربازدیدترین ها

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از کاهش دما در نوار شمالی کشور طی ۳ روز آینده و بارش برف در ارتفاعات پایتخت خبر داد.

به گفته وی، این سامانه از شب گذشته در برخی نقاط غرب و شمال غرب سبب بارش پراکنده شد و امروز این سامانه تقویت و در مناطق فوق و به تدریج از بعد از ظهر در سواحل غربی خزر، دامنه های البرز و دامنه های مرکزی زاگرس سبب بارش باران، وزش باد، گاهی رعد و برق و در نقاط سردسیر بارش برف می شود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: از اواخر امشب و فردا با نفوذ هوای سرد به نوار شمالی، ضمن کاهش دما در این مناطق تشدید بارش در سواحل دریای خزر و استان اردبیل رخ می دهد.

امیدوار با بیان اینکه دریای خزر فردا مواج است تصریح کرد: شدت بارش فردا در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، زنجان و کردستان است.

وی افزود: این سامانه در روز های یکشنبه و دوشنبه علاوه بر مناطق مذکور در جنوب غرب، جنوب و مرکز کشور نیز فعال است.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی یاد آور شد: فردا آسمان پایتخت نیمه ابری گاهی ابری در پاره ای نقاط همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد در ارتفاعات بارش برف است بیشنه و کمینه دمای تهران با یک درجه کاهش نسبت به امروز به ترتیب برابر ۱۸ و ۸ درجه سانتیگراد بالای صفر خواهد بود.

کد خبر: 73524

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT