پربازدیدترین ها

در پی باران های اخیر رخ داد

بخشدار اسماعیلیه جیرفت گفت: سقف ۱۰ منزل مسکونی در پی بارش باران‎های اخیر در منطقه اسماعیلیه تخریب شده است.

به گزارشخبرگزاری فارساز جیرفت، مشایخی شامگاه چهارشنبه در جلسه ستاد حوادثغیرمترقبه این شهرستان اظهار داشت: در پی بارندگی‎های اخیر در این بخش نیز با مشکلاتی مواجه شده‎ایم که توجه ویژه مسئولان را می‎طلبد.

وی با بیان اینکه راه‎ ارتباطی روستاهای عباس‎آباد، بلوچ‎آباد، حسین‎آباد، علی‎آباد و دران‎آباد مسدود است که نیازمند همت و مساعدت ویژه راهداران است، تصریح کرد: همچنین سقف ۱۰ منزل مسکونی در پی بارش باران‎های اخیر در منطقه اسماعیلیه تخریب شده است.

بخشدار اسماعیلیه با تأکید بر تأمین سوخت مورد نیاز منطقه ابراز داشت: در زمینه جایگاه‎های سوخت منطقه گنج‎آباد و بلوک نیز با مشکل مواجه هستیم.

شهاب شهابی بخشدار ساردوئیه اظهار داشت: در بخش ساردوئیه از نظر وضعیت راه‎های اصلی مشکل خاصی وجود ندارد و تردد همچنان جریان دارد.

وی با بیان اینکه از ابتدای روز مشغول بازگشایی مسیرهای روستایی صعب‎العبور هستیم، افزود: اما بسیاری از مسیرهای روستایی مسدود هستند که نیازمند یک توان ویژه برای بازگشایی است و امیدواریم هرچه سریع‎تر در این زمینه نیز اقدام شود.

شهابی در زمینه وضعیت سوخت این منطقه تصریح کرد: سوخت مورد نیاز ماشین‎آلات راهداری و شهرداری تأمین شده است و مشکل خاصی در این مورد وجود ندارد، اما بنزین تنها برای دستگاه‎های اداری وجود دارد و میزان آن برای توزیع میان مردم کفایت نمی‎کند.

وی ابراز داشت: از پلیس‎راه، جمعیت هلال احمر، راهداری، اورژانس، نیروی انتظامی و… که در حین بارندگی تلاش کردند، مسیرها را باز نگاه دارند تا کمترین خللی در تردد مردم به وجود نیاید، تشکر می‎کنیم.

شهابی با تأکید بر اینکه ماشین‎های اطفا حریق برای بخشداری و به ویژه دهیاری‎ها لازم و ضروری است، عنوان کرد: آسفالت جایگاه بنزین به اتمام رسیده است که هم‎اکنون در انتظار مجوز برای تخلیه و توزیع سوخت هستیم.

بخشدار ساردوئیه بیان داشت: تلفن‎های همراه و ثابت در این منطقه بلافاصله با قطع برق قطع می شوند که باید به هر نحو ممکن این مشکل رفع شود تا در مواقع بحرانی بتوانیم با مرکز شهرستان ارتباط داشته باشیم.

شهابی خاطرنشان کرد: با توجه به صعب‎العبور بودن مسیر منطقه دیمند و گویگان نیز باید از مسیر دهبکری و یا جبالبارز نسبت به بازگشایی مسیر و کمک‎رسانی به مردم این مناطق اقدامات لازم صورت گیرد.

انتهای پیام / ۸۰۰۰۱ / ر۴۰

کد خبر: 92612

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT