پربازدیدترین ها

فرماندار همدان خبر داد

فرماندار شهرستان همدان از کشف بزرگ ترین محموله مشروبات خارجی در این استان خبر داد و گفت: در این راستا یک هزار و ۲۰۰ تن مشروبات خارجی کشف شد.

حسن قهرمانی مطلق عصر چهارشنبه در نشست مشورتی دهیاران بخش شرا اظهار کرد: بروز مشکلات زندگی نباید انسان را از شکرگذاری در برابر نعمات خداوند دور کند.

وی با اشاره به خدمات گسترده در راستای رفع مشکلات روستاها افزود: با پیشرفت تکنولوژی و خدمات گسترده در روستاها توقعات مردم نیز افزایش یافته و باید در راستای حل مشکلات آنها اقدام کرد.

فرماندار همدان از برخورداری ۹۷ درصد جمعیت روستایی از نعمت برق خبر داد و گفت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بسیاری از نیازهای اولیه مردم روستاها حل شده است.

وی با اشاره به عملکرد نیروی انتظامی در برقراری امنیت شهرستان همدان یادآور شد: تلاش مسئولان نیروی انتظامی باعثکاهش سرقت های خشن در شهر و همچنین کاهش دزدی در روستاها شده که بسیار ارزشمند است.

فرماندار همدان وظیفه خدمت رسانی به مردم را کاری دوسویه دانست و یادآور شد: دهیاران نیز برای برقراری امنیت و فراهم کردن دیگر امکانات روستاها باید همکاری لازم را داشته باشند.

وی از واگذاری انشعابات برق به قیمت خرید خبر داد و افزود: همه کسانی که تا تاریخ ۱۵ مهرماه سال جاری اقدام به خرید انشعاب برق کرده اند، بدون پرداخت هزینه اضافی کنتور دریافت خواهند کرد.

قهرمانی مطلق با اشاره به اتمام شبکه برق رسانی تا پایان سال جاری برای روستاهای بخش شرا بیان داشت: با انجام خرید همه لازم قبل از ایام دهه فجر ۱۰۰ دستگاه چراغ طی ایام دهه فجر نصب خواهد شد.

وی تعامل دهیاران با دستگاه های دولتی را مهم دانست و اذعان کرد: بسیاری از مشکلات روستاها به دلیل عدم تعامل دهیاران با دستگاه های دولتی است.

فرماندار همدان با اشاره به افزایش مصرف گرایی در جامعه گفت: حماسه اقتصادی تنها به امر تولید اشاره ندارد بلکه درست مصرف کردن و نگاه به تولید داخل باید در دستور کار باشد.

وی معضلات فرهنگی جامعه را زیاد دانست و اضافه کرد: اگر به فرهنگ توجه نشود نه تنها اقتصاد بلکه بسیاری از مشکلات جامعه نیز رفع نخواهد شد.

قهرمانی مطلق ادامه داد: با گسترش تولید در جامعه، مصرف گرایی نیز افزایش می یابد که با فرهنگ سازی می توان آن را حل کرد.

وی با اشاره به تلاش دشمنان در فروپاشی نظام افزود: اگر فرهنگ و سبک زندگی اسلامی در جامعه اجرا نشود دشمنان ضربه های شدیدی را بر پیکره نظام وارد خواهند کرد.

فرماندار همدان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر وجود شبیخون فرهنگی در جامعه تصریح کرد: دشمنان با حربه های مختلف از جمله راه اندازی ۲۵۰ شبکه فارسی زبان، عرفان های کاذب و نیز دیگر امور در راستای انهدام نظام جمهوری اسلامی ایران قدم برداشته اند که باید هشیار بود.

وی از بارگیری بزرگ ترین محموله مشروبات خارجی در استان همدان خبر داد و افزود: هزار و ۲۰۰ تن مشروبات خارجی از کشور عراق به استان وارد شده که طی چند سال اخیر بزرگ ترین محموله بوده است.

قهرمانی مطلق با اشاره به وظیفه خطیر مسئولان در ایجاد امنیت و رفاه مردم گفت: همه مسئولان امر باید وظیفه خود را در قبال مردم و پاسداری خون شهدا بدانند.

وی مشکل جامعه کنونی را غرب گرایی دانست و افزود: دنیای غرب با ما فرق دارد و ما باید به اسلامی بودن خود توجه کنیم.

قهرمانی مطلق راه نجات جامعه ایرانی را وجود رهبری در رأس امور و توجه به آرمان های شهدا دانست و اضافه کرد: بسیاری از نظام های دیگر با صرف تلاش های بسیار و انقلاب ها نتوانسته اند به موفقیت برسند.

وی با اشاره به لزوم تقویت روحیه نشاط و شادابی در بین مردم خاطرنشان کرد: ارتباط صمیمی با مردم، تلاش برای توسعه، مقاوم سازی و شناسایی کامل روستاها باید در دستور کار دهیاران باشد.

انتهای پیام / ۸۹۰۲۶ / ش۴۰

کد خبر: 92613

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT