پربازدیدترین ها

امروز بررسی شد

بیماری های نورولوژی زنان و زایمان، تمرین درمانی، آسیب های ورزشی تأثیر لیزرهای کم توان و پرتوان، مگنت تراپی و سوزن درمانی امروز در دومین سمینار تازه های الکتروتراپی معرفی شد.

به گزارشخبرگزاری فارس، جواد صراف زاده، دبیر علمی دومین سمینار تازه های الکتروتراپی گفت: هدف از برگزاری این سمینار به روز کردن سطح دانش فیزیوتراپیست های سراسر کشور و آشنایی آنها با آخرین تکنولوژی و تجهیزات پیشرفته در زمینه الکتروتراپی و کاربرد آنها می باشد.

دبیر علمی دومین سمینار تازه های الکتروتراپی، محورهای مورد بحثدر این سمینار علمی را کاربرد الکتروتراپی در درمان بیماری هایی چون بیماریهای عصبی – عضلانی عنوان کرد و افزود: ضایعات اعصاب محیطی و مرکزی، بیماری های نورولوژی، بیماری های زنان و زایمان، بیماری های ارتوپدی، تمرین درمانی، آسیبهای ورزشی و شناخت و کاربرد دستگاه های فیزیوتراپی مثل لیزرهای کم توان و پرتوان، مگنت تراپی، سوزن درمانی در این کنگره بررسی می شود.

صراف زاده افزود: فیزیوتراپیست ها در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای حرفه ای، متخصصان ارتوپدی، متخصصان بیماریهای مغز و اعصاب، متخصصان طب فیزیکی، متخصصان داخلی، متخصصان اطفال و زنان و زایمان از جمله گروه های شرکت کننده در این سمینار دو روزه علمی هستند.

وی تعداد مقالات رسیده به دبیرخانه سمینار را ۸۰ مقاله عنوان کرد و ادامه داد: از این تعداد مقاله تعداد ۳۵ مقاله در قالب سخنرانی ارائه می شود و دو پانل تخصصی تجارب بالینی و بحثلیزر درمانی در فیزیوتراپی و ۱۰ کارگاه آموزشی نیز برای آشنایی همکاران فیزیوتراپی با آخرین دستاوردهای این رشته برگزار می شود.

دومین سمینار تازه های الکتروتراپی با حضور بیش از ۵۰۰ فیزیوتراپیست و متخصص در رشته های مختلف پزشکی امروز در هتل المپیک تهران آغاز به کار کرده است و در حاشیه برگزاری این سمینار، نمایشگاهی با حضور ۳۵ شرکت جهت معرفی جدیدترین تجهیزات و فناوریهای نوین در فیزیوتراپی برپا خواهد بود.

انتهای پیام /

کد خبر: 92737

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT