پربازدیدترین ها

نمایشگاه عکس نقاشی های دیواری شهر تهران با عنوان " از انقلاب تا امروز " و نشست تخصصی «عناصر از بین برنده و بررسی مسائل جغرافیایی و هویت انقلابی شهر تهران» در فرهنگسرای ملل برگزار می شود.

با حضوراصغر کفشچیان مقدمو عبدالمجید حسینی راد؛ نشست موضوعی «عناصر از بین برنده و بررسی مسائل جغرافیایی و هویت انقلابی شهر تهران» برگزار می شود.

در این نشست به هویت گرافیکی و نقاشی های دیواری شهر تهران با توجه به ظهور انقلاب اسلامی پرداخته خواهد شد.

در این این برنامه که پریس تنظیفی به عنوان کارشناس و منتقد هنری اجرا آن را بر عهده دارد، عبدالمجید حسینی راد نقاش، استاد دانشکده هنرهای زیبادانشگاه تهرانو سردبیر مجلههنرهای تجسمیو اصغر کفشچیان مقدم، نقاش، پژوهشگر و مدیر گروهنقاشیومجسمه سازیدانشکده هنرهای تجسمی دانشگاه تهران به تجزیه و تحلیل ظهور هنرهای شهری بر اساس جریان انقلاب خواهند پرداخت.

همچنین در حاشیه این نشست، نمایشگاهی از آثار نقاشی دیواری وگرافیکشهر تهران در نگارخانه این فرهنگسرای ملل به نمایش در خواهد آمد.

علاقمندان برای شرکت در این نشست می توانند ۲۸ خرداد از ساعت ۱۷ تا ۱۹ و برای بازدید از نمایشگاه از ۲۸ خرداد تا ۱ تیرماه به نگارخانه فرهنگسرای ملل واقع در بزرگراه صدر، بلوار قیطریه، بوستان قیطریه، فرهنگسرای ملل مراجعه کنند و برای اطلاع از برنامه با شماره تلفن ۲۲۶۷۱۷۱۸ تماس بگیرند.

کد خبر: 48103

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT