پربازدیدترین ها

خبرگزاری تسنیم: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در اطلاعیه ای نرخ های جدید بنزین، گازوئیل، و سی ان جی را که از ساعت ۲۴ امشب اجرایی می شود، اعلام کرد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران پنجشنبه شب(۴ فروردین) در اطلاعیه ای اعلام کرد: هیئت وزیران، در اجرای مصوبه مجلس شواری اسلامی در قانون بودجه سال ١٣٩٣ نرخ های جدید بنزین، نفت گاز و CNG را برای اجرا از ساعت ٢۴ امروز(پنجشنبه) مورخ چهارم اردیبهشت به ترتیب زیر به تصویب رسانید که بدینوسیله به اطلاع مردم شریف ایران می رساند:

- نفت گاز هر لیتر ٢٥٠ تومان
- بنزین سهمیه ای هر لیتر ٧٠٠ تومان
- بنزین آزاد هر لیتر ١٠٠٠ تومان.
- بنزین سوپر سهمیه ای هر لیتر٨٠٠ تومان
- بنزین سوپر آزاد هر لیتر ١١٠٠ تومان
- بهای هر متر مکعب گاز CNG برای خودروها، ۴٥٠ تومان
قیمت بنزین تحویلی به خودروهای دولتی هر لیتر ١٠٠٠ تومان
این شرکت در اطلاعیه خود همچنین تاکید کرده است که سهمیه های ۴٠٠ تومانی باقیمانده در کارت های سوخت خودروهای سواری شخصی و موتورسیکلتها کماکان معتبر بوده است و دارندگان کارتهای سوخت می توانند این سهمیه ها را با همان نرخ ۴٠٠ تومانی قبلی از جایگاه ها دریافت کنند.
براساس این اطلاعیه، میزان سهمیه ماهانه همه خودروها طبق روال گذشته خواهد بود و از ساعت ٢۴ امروز(پنجشنبه چهارم اردیبهشت)، سهمیه کامل اردیبهشت ماه خودروهای سواری شخصی و موتوسیکلتها به کارت های سوخت آنها تخصیص می یابد.
همچنین سهمیه بنزین خودروهای عمومی هم از زمان تغییر نرخ برای باقیمانده اردیبهشت ماه با نرخ های جدید به کارت های آنها تخصیص می یابد.

انتهای پیام /

کد خبر: 142354

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT