پربازدیدترین ها

خبرگزاری تسنیم: قیمت طلا در معاملات امروز بازار جهانی با کاهش حدود ۲ دلاری به ۱۲۹۴ دلار و ۴۰ سنت در هر اونس رسید.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، در حالی که جواهرسازان تمایلی به خرید طلا ندارند و در انتظار کاهش بیشتر قیمت ها هستند، قیمت فلز زرد امروز کاهش یافت و در نزدیکی پایین ترین قیمت بیش از دو ماه اخیر باقی ماند، هرچند که تنش ها در شبه جزیره کریمه همچنان تاثیری مثبت بر قیمت ها دارد.
سرمایه گذاران اکنون در انتظار نتایج نشست هفته آینده کمیته بازار آزاد فدرال رزرو آمریکا در مورد نرخ های بهره هستند.
بر اساس این گزارش، قیمت هر اونس طلا امروز با یک دلار و ۸۴ سنت کاهش به ۱۲۹۴ دلار و ۴۰ سنت رسید و در رقمی بالاتر از پایین ترین قیمت دو ماه و نیم اخیر یعنی ۱۲۶۸ دلار و ۲۴ سنت که روز سه شنبه به ثبت رسیده بود، در نوسان بود.
رونالد لئونگ، تحلیلگر بازار طلا در این باره به رویترز گفت: «اگر وضعیت در کریمه بدتر نشود، من فکر نمی کنم که فعلا طلا بتواند به راحتی از مرز ۱۳۰۰ دلار عبور کند.»
وی افزود: «فعالیت فیزیکی بسیار کم است. ارزش یوان چین همچنان در حال کاهش یافتن است.
نیروهای اوکراین روز پنجشنبه ۵ شورشی طرفدار روسیه را کشتند و به کانون اصلی قدرت جدایی طلبان در شرق این کشور نزدیک شدند. در واکنش به این اقدام، روسیه رزمایشی نظامی را در نزدیکی مرز اوکراین برگزار کرده و نگرانی ها از تهاجم نظامی مسکو به خاک اوکراین را افزایش داده است.
جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا نیز روز پنجشنبه با گفتن اینکه زمان برای مسکو جهت تغییر روند امور در اوکراین در حال تمام شدن است، تلویحا زمان وضع تحریم های بیشتر غرب علیه روسیه را نزدیک دانست.
انتهای پیام / / ۱۵۰


کد خبر: 142587

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT