پربازدیدترین ها

خبرگزاری تسنیم: مدیر عملیات و نگهداری NOC از آغاز فروش تلفنی ADSL مخابرات در سراسر کشور توسط شرکت خدمات اول مخابرات در تهران خبر داد.

به گزارش سرویس فناوری اطلاعات و ارتباطاتخبرگزاری تسنیم، سید عباس قاضی میرسعید در خصوص نحوه فعالیت کمپین های فروش تلفنی اظهار داشت: تیم مرکز تماس شرکت خدمات اول مخابرات مستقر در ساختمان سردار جنگل تهران با سیستم ۲۰۲۰ در سراسر کشور تماس می گیرند و پس از قطعیت ثبت نام کار نصب و واگذاری ADSL با هماهنگی استان مربوطه انجام می شود.

مدیر عملیات و نگهداری NOC و امور پروژه های شرکت خدمات اول مخابرات افزود: کمپین های فروش تلفنی توسط معاونت تجاری آشنای اول طراحی می شود و تیم " HAPPY CALL " شرکت خدمات اول مخابرات آن را اجرا می کند و در حال حاضر در بسیاری از استان ها کمپین فروش تلفنی در حال انجام است.

وی هدف از اجرای طرح کمپین فروش تلفنی شرکت خدمات اول مخابرات را تقویت فروش ADSL مخابرات در استان ها دانست و افزود: خوشبختانه در این طرح موفق شده ایم به اهداف تعیین شده دست یابیم.

او در ادامه خاطر نشان کرد: طرح کمپین های فروش تلفنی در کشور از سال ۱۳۹۲ آغاز شده و تا زمانیکه پتانسیل فروش در استان ها وجود داشته باشد ادامه خواهد یافت.

انتهای پیام /

کد خبر: 180730

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT