پربازدیدترین ها

دبیر انجمن شرکت های راهسازی ایران در گفت وگو با تسنیم خبر داد

خبرگزاری تسنیم: دبیر انجمن راهسازی ایران با اشاره به ارسال نامه به رئیس مجلس در رابطه با دخالت برخی نمایندگان مجلس در امور اجرایی و تحمیل پروژه های غیر ضروری به دولت، گفت: آقای نوبخت بر جلوگیری از دخالت نمایندگان در امور اجرایی تاکید کرده است.

علی آزاد در گفت وگو با خبرنگار اقتصادیخبرگزاری تسنیم، یادآور شد: چندی پیش نامه ای را در رابطه با این که برخی از نمایندگان مجلس در امور اجرایی دخالت کرده و پروژه های عمرانی غیرضروری را به دولت تحمیل می کنند، به رئیس مجلس نوشتم.

وی ادامه داد: این مسئله را هم با آقای نوبخت، معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری نیز مطرح کردیم که وی گفت باید جلوی این کارها را بگیریم.

وی با تاکید بر این که نباید پروژه های غیرضروری را به دولت تحمیل کرد: آنقدر پروژه در مملکت داریم که با این همه پول انگشت به دهان مانده ایم و باید اعتبارات را در راستای دستور مقام معظم رهبری در اقتصاد مقاومتی بهینه خرج کنیم.

دبیر انجمن شرکت های راهسازی ایران با یادآوری این که حدود ۳۰۰۰ پروژه نیمه تمام عمرانی روی دست دولت مانده است، گفت: دولت امیدوار است امسال ۲۴۶ پروژه را که در حال اتمام است به پایان برساند. در این شرایط کلید زدن پروژه هایی که ضرورت ندارد بر خلاف نظر مقام معظم رهبری خواهد بود.

انتهای پیام /

کد خبر: 180749

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT