پربازدیدترین ها

پیام تبریک دبیرکل خانه پرستار به روحانی؛

دبیرکل خانه پرستار در پیامی، ضمن تبریک انتخاب دکتر روحانی به عنوان رئیس جمهور منتخب دولت دوازدهم، گفت: جامعه پرستاری در انتظار روزهای روشن است.

به گزارش خبرگزاری مهر ، در پیام تبریک محمد شریفی مقدم دبیرکل خانه پرستار، آمده است: جامعه بزرگ پرستاری کشور بار دیگر همراه و هم صدا با مردم فهیم در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری با شور و شعوری فزاینده شرکت نموده و با انتخاب استمرار دولت تدبیر و امید، برگ زرّین دیگری به افتخارات جمهوری اسلامی ایران افزودند.

خانه پرستار ایران به عنوان تنها تشکل سیاسی مرجع پرستاری، این مشارکت حماسی، عظیم و گسترده مردم را به مقام معظم رهبری تبریک عرض نموده و پیروزی قاطع حضرتعالی را به ملت شریف ایران به ویژه همکاران گروه پرستاری کشور تهنیت عرض می نماید.

امید است کم توجهی ها، بی مهری ها و دوران سختی که در دولت یازدهم بر پرستاری گذشت با توجهات ویژه حضرتعالی در دولت دوازدهم از حافظه پرستاری کشور پاک شود و روزهای روشنی پیش روی پرستاری داشته باشیم.
از خداوند متعال، استمرار سلامتی و موفقیت حضرتعالی و سربلندی و بهروزی دولت و ملت ایران اسلامی در ظل توجهات حضر ولی عصر (عج) را خواستارم.

کد خبر: 359987

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT