پربازدیدترین ها

زنجان – ایرنا - کلنگ احداث پردیس سینمایی گاوازنگ زنجان با حضور معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی، استاندار زنجان و معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی روز یکشنبه به زمین زده شد.

به گزارش ایرنا، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان در این مراسم گفت: احداث پردیس سینمایی گاوازنگ، یک اتفاق مهم برای شهر زنجان است.
جواد رحمتی به میزان اندک سرانه سینما در شهر زنجان اشاره کرد افزود: اعتبارات دولت برای ساخت سالن های سینما محدود بود بنابراین ما مدل های دیگری را برای افزایش ظرفیت در این حوزه دنبال کردیم.
وی به اجرای موفقیت آمیز مدل پروژه های مشارکتی در سطح شهر زنجان اشاره کرد و گفت: از طریق این مدل چند پروژه مهم در سطح این شهر دردست اجرا است.
رحمتی اجرای پروژه های مشارکتی را زمینه ساز تحقق اقتصاد مقاومتی و بهره گیری از توانمندی داخلی برشمرد و افزود: پروژه پردیس سینمایی گاوازنگ که با سرمایه گذاری بنیاد مسکن انجام می شود دارای هفت سالن شامل پنج سال 100 نفره و 2 سالن 150 نفره خواهد بود.
به گزارش ایرنا، به گفته مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان، برای احداث این پردیس سینمایی، بالغ بر 560 مییلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.
7312/6085
خبرنگار: حسن اکبری ** انتشار دهنده: رویا رفیعی

کد خبر: 360075

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT