پربازدیدترین ها

تهران - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز پنجشنبه از مجریان اجرای طرح احداث بیمارستان هزار تختخوابی شریعتی 2 خواست تا روند ساخت و تکمیل این طرح ملی را تسهیل کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و‌ آموزش پزشکی، «علی صدرالسادات» در بازدید از طرح ملی احداث بیمارستان هزار تختخوابی شریعتی 2 در غرب تهران گفت: سازماندهی و بسترسازی خوبی در این طرح صورت گرفته است و لازم است همه مجریان برای تسهیل روند ساخت و تکمیل این پروژه ملی گام بردارند.
وی ابراز امیدواری کرد: این بیمارستان در زمان بندی مشخص شده آماده خدمات رسانی به مردم باشد.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در دو سال گذشته طرح های بیمارستانی بزرگی اجرا شده است، اما در این تراز، شاید دو تا سه طرح در سطح کشور وجود دارد.
صدرالسادات تاکید کرد: اگر احیانا مشکلاتی در اجرای این طرح ملی وجود داشته باشد، باید دست اندرکاران در جهت تسهیل آن گام بردارند و مشکلات را رفع کنند.
عملیات اجرایی احداث بیمارستان شریعتی 2 از آذر ماه 95 شروع شد و با روش طرح و ساخت و با بهره گیری از استانداردهای مجموعه کتب «استاندارد برنامه ریزی و طراحی بیمارستان ایمن» عملیات احداث این بیمارستان در حال انجام است. طبق پیش بینی ها قرار است این بیمارستان در سه سال با زیر بنای 105 هزار متر مربع و با حدود هزار تخت در منطقه 22 تهران به بهره برداری برسد.
اجتمام**2181**تنظیم :ناهید حاجی خانی انتشاردهنده:علی خورسندی
*آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا:
@irnaej
https://t.me/irnaej

کد خبر: 361330

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT