پربازدیدترین ها

درنگاه اول طرح توقف کاهش تولید نفت اعضای اوپک کار نکرده است و ذخایر جهانی نفت همچنان بالاتر از تقاضای جهانی است،با این حال تاثیر سیاست توقف تولید از کشوری به کشور دیگر متفاوت است؛از بغداد تا کاراکاس

خبرآنلاین: درنگاه اول طرح توقف کاهش تولید نفت اعضای اوپک کار نکرده است و ذخایر جهانی نفت همچنان بالاتر از تقاضای جهانی است،با این حال تاثیر سیاست توقف تولید از کشوری به کشور دیگر متفاوت است؛از بغداد تا کاراکاس

نتیجه معامله محموله های نفتی نشان می دهد که دو کشور عربستان سعودی و روسیه بیش از همه برای کاهش تولید نفت تا پایان ماه مارس 2018 متقاعد شده اند.

یک تحلیل گر مسائل نفتی می گوید: درباره درآمدهای نفتی اشتباه نکنید؛جای تعجب نیست که به زودی بشنوید که تولیدکننده های نفت به خط پایان افزایش تولید رسیده اند.

آژانس بین المللی انرژی در توصیه سیاستی به کشورهای تولید کننده نوشت:در ابتدای این ماه اوپکی ها دارای انگیزه مالی زیادی برای کاهش عرضه بودند کبه این دلیل که این کارتل نفتی نسبت به ماههای قبل تقریبا 75 میلیون بشکه نفت اضافی به بازار عرضه کرده که نسبت به توافق ماه نوامبر کمی بیشتر است.

سازمان کشورهای صادرکننده نفت و و متحد بزرگش یعنی روسیه معنقد است که کسب درآمد بیشتر تنها در سایه کاهش تولید امکان پذیر است.اوپکی ها این روزها بیش از همیشه از خطر نفت شیل هراسان هستند،به این دلیل که صنعت نفت شیل ایالات متحده آمریکا با 500 هزار بشکه تولید روزانه بازار نفت را تهدید کرده است. به همین دلیل اصرار بر سیاست کاهش تولید،بهترین استراتژی برای اوپکی هاست.

کد خبر: 361539

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT