پربازدیدترین ها

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران از مهارت نداشتن 70 درصد از جویندگان کار خبر داد.

مهارت نداشتن 70 درصد از جویندگان کار به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، رضا گرزین در نشست خبری ، مهارت آموزی را بهترین راه رسیدن به اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و افزود : آموزش های فنی و حرفه ای می تواند مسیر اشتغال و کارآفرینی و تحقق دیدگاه مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی را بسیار هموار سازد .

وی که به مناسبت هفته ملی مهارت ،اول تا ششم مرداد، با اصحاب رسانه سخن می گفت، افزود : سال گذشته اداره کل فنی حرفه ای مازندران برای مهارت آموزی 72 هزار نفر از داوطلبان تعهد داشته است که امسال این میزان به آموزش 75 هزار نفر افزایش می یابد .

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران در ادامه تصریح کرد : چنانچه هرجوان مازندرانی خود را ملزم به کسب مهارت در یکی از حرف وفنون بداند تا هدف مهم مهارت آموزی در جامعه به خوبی نهادینه شود بسیاری از مشکلات اقتصادی رفع خواهد شد .

دبیر شورای کار و کارآفرینی مازندران همچنین گفت : یک هزار آموزشگاه تحت حمایت سازمان فنی و حرفه ای و 20 مرکز ثابت دولتی در این حوزه نیز برای مهارت آموزی با کارگاههای مجهز و مجرب در استان فعال است.

گرزین در پایان از برپایی نمایشگاه بزرگ در هفته ملی مهارت از تاریخ اول مرداد تا ششم مرداد در بوستان ملل شهر ساری خبر داد .

کد خبر: 379405

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT