پربازدیدترین ها

تبریز- ایرنا- معاون هماهنگی و نظارت بر خدمات مشترکین شرکت توانیر با بیان اینکه پارسال خاموشی ناشی از کسر تولید برق در کشور نداشتیم، گفت: بیشتر این خاموشی ها ناشی از حوادث شبکه برق بود که سهم عمده آن معادل 75 درصد مربوط به حوادث استان خوزستان بود.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تبریز، محمدجواد شریفی در جلسه کاهش پیک بار شرکت های برق منطقه ای آذربایجان، افزود: افزایش بی سابقه دما و ورود بی رویه لوازم سرمایشی پرمصرف به کشور، دو چالش عمده در افزایش مصرف برق در کشور است.
وی اظهار کرد: پیش بینی های صورت گرفته در وزارت نیرو در خصوص پیک بار مناسب بوده و امیدواریم از تابستان امسال بدون مسئله خاصی در حوزه انرژی برق، عبور کنیم.
شریفی، عملکرد صنعت برق آذربایجان در پیک سایی را قابل قبول دانست و یادآور شد: با توجه به شرایط جوی منطقه در مرداد ماه شرکت های تابعه این منطقه باید جدیت بیشتری داشته باشند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز نیز در این نشست از تحقق بالای 100 درصدی برنامه های پیک مصرف این شرکت در سال 95 خبر داد.
عادل کاظمی افزود: سهمیه ابلاغی کاهش پیک این شرکت حدود 61 مگاوات بود که همکاران توانستند بیش از 81 مگاوات را در سه بخش مدیریت مصرف، بهره برداری و خدمات مشترکین محقق کنند.
وی، سهمیه پیک سایی شرکت برق تبریز در سال 96 را 50مگاوات اعلام کرد و گفت: حداکثر بار در نظر گرفته شده برای امسال، 764 مگاوات است که امیدواریم با انجام برنامه های پیش بینی شده، تابستان امسال را بدون مشکل سپری کنیم.
کاظمی درباره طرح های تشویقی این شرکت در بخش های مختلف، اظهار کرد: پارسال 12 میلیارد ریال پاداش همکاری در بخش های صنعتی و کشاورزی به مشترکین همکاری کننده، پرداخت شد.
وی با اشاره به طرح جابجایی ساعات کار ادارات دولتی آذربایجان شرقی در سال 96 به عنوان یکی از فعالیت های موفق مدیریت بار، افزود: برنامه های مدیریت مصرف امسال، از مهرماه سال گذشته آغاز شده و همچنان ادامه دارد.
جلسه هماهنگی کاهش پیک بار با حضور شرکت های برق منطقه ای آذربایجان، شرکت توزیع نیروی برق استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و شرکت توزیع نیروی برق تبریز برگزار شد.
خبرنگار: سیدیحیی مرتضائی **انتشاردهنده: محمد عزیزی راد
3038/518

کد خبر: 379440

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT