پربازدیدترین ها

فرماندار شاهرود خبر تعطیلی کارخانه قند شاهرود را تکذیب کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، سید محمدرضا هاشمی در جلسه شورای اداری شاهرود با رد خبر تعطیلی کارخانه قند شاهرود که در برخی خبرگزاری ها منتشر شده است گفت: این واحد تولیدی هر سال پس از اتمام برداشت چغندر قند و فرآوری آن تا زمان تولید بعدی چغندر معمولا تعطیل می شود و این امری اجتناب ناپذیر است .

هاشمی افزود: در برخی از سال ها این کارخانه با استفاده از شکر خام ، بقیه سال هم به فعالیت می پرداخت، اما امسال شرکتی که شکر خام را تامین می کرد ، این کالا را ارائه نکرد.
وی تاکید کرد : با این توضیح ، اخباری که برخی رسانه ها درباره تعطیلی کارخانه قند شاهرود منتشر کردند نادرست است.
فرماندار شاهرود همچنین از افزایش 70 درصدی اعتبارهای تملک دارایی این شهرستان خبر داد و گفت : این اعتبارات از 24میلیارد تومان پارسال به 52 میلیارد تومان رسیده است.
سید محمد رضا هاشمی با اشاره به افزایش صادرات واحدهای تولید شهرستان شاهرود گفت: پارسال 123 میلیون دلار از استان سمنان صادرات انجام شد که 62 میلیون دلار معادل 50 درصد آن مربوط به تولیدات کشاورزی، صنعتی و معدنی شاهرود بود.
هاشمی از مردم هم خواست در مصرف آب صرفه جویی کنند چون ذخیره مخزن ذخیره آب تصفیه‌خانه شاهرود کاهش یافته است .
حجت الاسلام عباس امینی امام جمعه شاهرود نیز در این جلسه با تاکید بر تکریم ارباب رجوع در دستگاه های اجرایی، گفت: وظیفه اصلی مسئولان، برنامه ریزی برای حل مشکلات مردم است.
علی اکبریان، رییس دادگستری شهرستان شاهرود نیز در این جلسه گفت: پارسال تعداد پرونده های در گردش در دستگاه قضایی شهرستان حدود 35 هزار فقره بود که با توجه به کمبود نیروی انسانی، با کار جهادی کارکنان به این میزان رسیدگی شده است.

کد خبر: 379462

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT