پربازدیدترین ها

آستارا - ایرنا - رئیس شبکه دامپزشکی آستارا از صدور دو محموله شیر خشک و پنیر خامه ای به ارزش افزون بر 125 هزار دلار از مرز زمینی آستارا به روسیه خبر داد.

بهرام پورضرب روز دوشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: 18تن پنیر به ارزش 88 هزار و 215 دلار و 20 تن شیر خشک به ارزش 36 هزار و 800 دلار با مجوز اداره کل دامپزشکی استان مازندران و با نظارت شبکه دامپزشکی آستارا از این شهرستان صادر شد.
وی اظهار داشت : امسال 10 محموله پنیر خامه ای و چهار محموله شیر خشک از مرز آستارا به روسیه صادر شده است.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه روسیه به عنوان پنجمین اقتصاد بزرگ دنیا در همسایگی کشور ما فرصت های تجاری اشباع نشده فراوانی دارد، ایران توانسته است بازار وسیعی را در این کشور برای محصولات خود ایجاد کند.
اداره کل گمرک آستارا در امور واردات و صادرات قطعی، ورود و خروج موقت، تعاونی مرزنشینان، ترانزیت داخلی و خارجی، امور مسافری، مرجوعی و امانت های پستی و قضایی فعالیت می کند و رتبه اول تجارت چمدانی مرزهای زمینی و رتبه نخست صادرات مرزهای شمال کشور را دارد.

*** کشف محموله شیر غیر بهداشتی در آستارا
فرمانده نیروی انتظامی آستارا از کشف افزون بر 600 کیلوگرم محموله شیر غیر بهداشتی و فاسد در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ رسول عزیزی روز دوشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: ماموران ایستگاه بازرسی قلعه حین کنترل خودروهای عبوری در محور مواصلاتی اردبیل-آستارا به یک دستگاه خودروی سواری مشکوک شده و در بازرسی از آن 610 کیلوگرم شیر غیر بهداشتی و فاسد را کشف کردند.
وی افزود: فرد متخلف تحویل مقام قضایی و محموله فاسد تحویل شبکه بهداشت و درمان شهرستان آستارا شد.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است.
خبرنگار: یوسف هدایتی**انتشار دهنده: بابایی
7105 /6030

کد خبر: 401958

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT