پربازدیدترین ها

رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: با اعتقاد کامل می گویم بازار مسکن بعد از انتخاب ابتدا به ثبات می رسد و سپس قیمت آن رو به پایین خواهد بود.

مصطفی قلی خسروی در پاسخ به این سؤال که گفته می شود قیمت مسکن بعد از انتخابات کاهش خواهد یافت، افزود: زمانی که کشور به ثبات سیاسی برسد مطمئنا ثبات اقتصادی نیز در پی آن به وجود خواهد، آمد پس قطعا بعد از انتخابات قیمت مسکن به ثبات می رسد.

وی با اشاره به اینکه نباید از تلاشهای دولت دهم در بخش مسکن مهر و بافت فرسوده به راحتی گذشت ادامه داد: کاهش قیمت مسکن یک سری مؤلفه هایی می خواهد که یا باید یک اتفاق غیر قابل پیش بینی مثل حسنه شدن روابط سیاسی با کشورهای دیگر رخ دهد و یا اینکه فردی به عنوان رئیس جمهور انتخاب شود که یک تفکر آرام داشته باشد.

خسروی اظهار داشت: مطمئنا بعد از انتخابات ریاست جمهوری وقتی فردی با تفکر آرام به ریاست جمهوری برسد ابتدا قیمت مسکن به ثبات می رسد و سپس رو به پائین خواهد بود.

رئیس اتحادیه املاک در پاسخ به این سؤال که به تازگی یکی از کاندیداها اعلام کرده که سند مسکن مهر را به نام متقاضیان ثبت خواهد کرد آیا این شدنی است، گفت: زمین های مسکن مهر در اختیار دولت است و دولت نیز می تواند با ارائه یک لایحه به مجلس این کار را انجام دهد.

کد خبر: 44320

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT