پربازدیدترین ها

مدیرکل امور بورس و دانشجویان خارج وزارت علوم از ثبت نام بیش از ۱۶ هزار نفر در بورس دستگاه های اجرایی خبر داد.

حسن مسلمی نایینی با بیان اینکه مهلت ثبت نام در بورس دستگاه های اجرایی هفته گذشته به پایان رسید، اظهار کرد: تعداد ۱۴۴۹ حوزه کاربرد نیز درخواست نام کاربری و رمز برای تایید متقاضیان را ارسال کرده اند.

وی افزود: مهلت تایید کارفرماها تا ۱۰ خرداد ماه ادامه دارد.

مسلمی با بیان اینکه پس از ثبت نام داوطلبان و صدور تاییدیه برای متقاضی توسط حوزه کاربرد، بررسی مدارک و صلاحیت علمی و عمومی و احراز توانمندی های لازم در شورای ویژه ای انجام می شود، اظهارکرد: افراد واجد شرایط، حداکثر به سه موسسه معرفی می شوند.

وی خاطرنشان کرد: در مراحل بعدی نیز بررسی تقاضا در هیات و ارسال نتیجه به همراه عنوان رساله تقاضا محور و دلایل نیاز حوزه کاربرد به انجام این رساله و اسامی استادان راهنما و مشاور رساله به اداره کل بورس توسط موسسه آموزش عالی مجری دوره دکتری اجرا می شود.

مسامی با بیان اینکه بررسی و صدور حکم بورسیه جهت تحصیل در موسسه توسط رییس سازمان امور دانشجویان، تدوین می شود، گفت: انعقاد قرارداد بین موسسه آموزش عالی مجری دوره دکتری و حوزه کاربرد و در نهایت، ارسال رونوشت قرارداد و اعلام شروع به تحصیل به اداره کل بورس سازمان امور دانشجویان نیز مراحل بعدی فرآیند بررسی شرایط متقاضیان استفاده از بورس تحصیلی کارشناسان حوزه کاربرد در مقطع دکتری پژوهش محور را تشکیل می دهد.

مدیرکل امور بورس وزارت علوم در پایان تاکید کرد که پرداخت تمام هزینه های تحصیلی کارشناسان و متخصصان در مقطع دکتری اعم از شهریه و هزینه اجرای طرح و دریافت تعهدات لازم، به عهده کارفرما(سازمان معرفی کننده کارشناس و متخصص) خواهد بود.

کد خبر: 44374

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT