پربازدیدترین ها

حاشیه های دورهمی سران عرب:

اراک - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: 504 میلیارد ریال از محل حقوق دولتی بخش معدن پارسال در این استان وصول شد.

محمدرضا حاجی پور روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: میزان وصولی از حقوق دولتی معادن استان مرکزی در سال 95 این استان 385 میلیارد ریال بود که سال 96 نسبت به سال قبل آن، 31 درصد افزایش داشته است.
محمدرضا حاجی پور روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: میزان وصولی از حقوق دولتی معادن استان مرکزی در مدت مشابه قبل آن در این استان 385 میلیارد ریال بود که پارسال رشد 31 درصدی داشته است.
وی ادامه داد: 52 پروانه اکتشاف جدید نیز در سال گذشته در استان مرکزی صادر شده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی یادآور شد: در این مدت 22 گواهی کشف معدنی نیز در این استان صادر شده و عملکرد این حوزه نسبت به مدت مشابه سال 95 با 17 گواهی صادر شده 29 درصد رشد داشته است.
وی بیان کرد: 79 پروانه بهره برداری معدنی نیز در سال گذشته در استان مرکزی صادر شد و بیش از 700 میلیارد ریال سرمایه گذاری معدنی با 665 اشتغالزایی در استان انجام شده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی، فرسودگی ماشین آلات و ناوگان بهره برداری معادن را مهمترین مشکلات این بخش دانست و گفت: معادن از کانون های محوری در حوزه کسب و کار و درامدزایی و پیشبرد امور توسعه پایدار هستند که باید سهم آنان در حوزه تولید و بالابردن درآمد ناخالص ملی به خوبی دیده شود.
سه هزار و 911 نیروی کار در 530 معدن استان مرکزی فعالیت دارند.
3017/6013/

کد خبر: 455119

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT