پربازدیدترین ها

عضو اتاق بازرگانی ایران:

مشهد- ایرنا- عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: امروز برای سرمایه‌گذاری در تولید تسهیلات با حداقل سود 20 درصد جوابگو نیست و برای رفع نیازهای تولیدکنندگان باید این سود به 4 تا 5 درصد برسد.

حبیب الله انصاری سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: در این صورت است که می توان در حمایت از کالای ایرانی ظرفیتهای تولید را به حداکثر رساند.
وی ادامه داد: برای حمایت از تولید داخلی و کالای ایرانی باید مالیات بر ارزش افزوده به جای تولیدکننده از مصرف کننده گرفته شود در حالی که اکنون عکس این روند عمل می شود.
دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی ایران گفت: در حمایت از کالای ایرانی باید از ورود اجناس و کالای قاچاق به کشور هم به شدت جلوگیری کرد.
انصاری افزود: برای این که کالای ایرانی خریده شود باید کیفیتش افزایش یابد یعنی علاوه بر دارا بودن استانداردهای اجباری باید دارای مصرف بهینه انرژی، سهولت استفاده، خدمات بعد از فروش، سرویس های دوره ای و ضمانت باشد.
وی ادامه داد: نکته مهم دیگر این است که نگاه تولیدکننده و صنعتگر کشور نباید فقط به بازار داخلی باشد بلکه تولیدکننده ایرانی باید به سمت تولید کالای صادرات محور حرکت کند.
1922/5132

کد خبر: 461339

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT